Start Lublin - Polomarket Sportino Inowrocław 80:61 (17:17, 18:18, 22:16, 23:10)

Punkty dla Startu Lublin: Kowalski 28, Szymański 15 (3), Prażmo 15 (1), Aleksandrowicz 6 (1), Myśliwiec 5 (1), Michalski 5, Pustelnik 4, Łuszczewski 2,

Punkty dla Polomarket Sportino Inowrocław: Zabłocki 11 (3), Kukiełka 11 (1), Witos 10 (1), Strzelecki 9, Adamczewski 8 (1), Wierzbicki 6 (1), Mowlik 2, Jankowiak 2, Michałek 2.

Siódmy mecz i siódma przegrana inowrocławian, choć po pierwszej połowie chyba nikt nie spodziewał się takich rozmiarów porażki. Po 20 minutach na tablicy wyników widniał rezultat 35:35. W drugiej części spotkania wyrównana gra się jednak skończyła i gospodarze wysoko odskoczyli odnosząc pewne zwycięstwo różnicą 19 punktów. Najgorsza okazała się ostatnia kwarta, w której to lublinianie zdobyli ponad dwukrotnie więcej punktów od przeciwników.

Na słowa uznania zasługuje Paweł Kowalski, który rzucił w sumie aż 28 oczek dla swojej drużyny. Próżno natomiast szukać pozytywnie wyróżniającego się zawodnika w szeregach Polomarket Sportino. Najwięcej wśród kolegów z drużyny rzucili Zabłocki i Kukiełka, choć zaledwie po 11 punktów.

Następny mecz Sportino rozegra u siebie 16 listopada o godz. 18.00 z MKS Dąbrowa Górnicza. [MJ]