Piąta porażka z rzędu i ponownie przegrana dużą różnicą bramek. Runda wiosenna w wykonaniu piłkarzy Cuiavii nie układa się po myśli trenera Macieja Szłyka. W sobotnim spotkaniu goście już w ciągu pierwszych czterdziestu pięciu minut zdołali zdobyć trzy bramki. W drugiej połowie w 55 minucie samobójczego gola strzelił Piotr Timm. Honorową bramkę dla gospodarzy zdobył w 72 minucie Borys Klimczewski.

Po 25 kolejkach Cuiavia znajduje się na 16 pozycji w tabeli III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej z dorobkiem 17 punktów. Inowrocławianie strzelili do tej pory 23 bramki tracąc przy tym aż 62. Następny mecz Cuiavia zagra na wyjeździe 26 kwietnia z Gromem Plewiska.

W dzisiejszych rozgrywkach nie poszło też Goplanii Inowrocław. Biało-niebiescy ulegli na wyjeździe Liderowi Włocławek 1:3. Do przerwy był jednobramkowy remis. [MP]