Już od pierwszych akcji meczu widać było przewagę KSK Noteci nad młodym zespołem gości. Bardzo szybko udało się wypracować kilkupunktową przewagę. Bardzo dobra gra na tablicach pozwoliła zakończyć pierwszą kwartę przy stanie 20:12. W drugiej odsłonie spotkania Inowrocławianie konsekwentnie budowali swoją przewagę. Dobra gra całej drużyny w obronie i konsekwencja w ataku dała czternaście punktów przewagi do przerwy.

Po przerwie koszykarze z Gdyni starali się odrobić straty, lecz dobrze grająca Noteć nie pozwalała na zmniejszenie różnicy punktowej. Do końca spotkania inowrocławianie przeważali nad gośćmi w każdym aspekcie gry i mecz zakończył się pewnym 30-punktowym zwycięstwem Noteci 75:45. Na uwagę zasługuję gra naszych koszykarzy na tablicach, którzy w sumie zanotowali 50 zebranych piłek.

KSK Noteć - Assecco II Gdynia 75:45
(20:12, 14:8, 21:17, 20:6)

Punkty dla KSK Noteć: Grod 14, Korólczyk 12, Wierzbicki 11, Maciejewski 10, Pochocki 8, Słupiński 8, Michałek 7, Lewandowicz 5. [IO]