Notecinki grające w II lidze zremisowały u siebie z GSS Grodzisk Wielkopolski 2:2. W pierwszej połowie inowrocławiankom nie sprzyjał ani silnie wiejący w stronę ich bramki wiatr, ani oślepiające słońce. Rezultatem tego było dwubramkowe prowadzenie gości do przerwy. W drugiej części gry piłkarki Noteci wypadły znacznie lepiej z dużą intensywnością oddając strzały na bramkę rywalek. Dzięki doskonałej dyspozycji bramkarki z Grodziska wynik zakończył się na 2:2, choć mógł być znacznie wyższy na inowrocławianek. Bramki dla Noteci strzelały w 68 minucie Inga Gotowalska i w 89 Jagoda Garbowska.

Męska drużyna Noteci grająca w B-klasie pewnie pokonała Gopło Kościeszki 5:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Bochat, Wujkowski, Marciniak oraz dwukrotnie Tecław.

W następnej kolejce żeńska drużyna Noteci zagra na wyjeździe 25 października z ZTKKF Stilon II Gorzów. Panowie natomiast pojadą do Jaksic, by 26 października o godzinie 14.00 zmierzyć się z miejscową Arkadią. [MJ]