Pierwsza odsłona meczu była bardzo wyrównana. Każda z drużyn próbowała przejąć inicjatywę. Mimo wielu prób wynik do przerwy był bezbramkowy.

W drugiej połowie obraz gry się zmienił. Cuiavia zaczęła dominować na boisku. Biało-zieloni kilkukrotnie zagrażali bramce gospodarze, lecz bez skutku. Dopiero w 84 minucie bramkę na 0:1 zdobył Arkadiusz Makowiecki po dobrym podaniu od Ariela Jastrzembskiego z lewej strony boiska.

Chwilę później okazję na podwyższenie wyniku miał Michał Zawada. Po indywidualnej akcji wyszedł sam na sam z bramkarzem, lecz jego strzał zatrzymał słupek. W doliczonym czasie gry piłkarze Flisaka przeprowadzili jedyną skuteczną akcję w meczu i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. [IO]