Spotkanie w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu w Toruniu od początku było bardzo wyrównane. Prowadzenie zmieniało się aż 16 razy, a żadna z drużyn nie odskoczyła rywalowi na więcej, niż 6 punktów.

Po 30 minutach gry na tablicy widniał wynik 59:58 dla gospodarzy, co zwiastowało bardzo emocjonującą końcówkę. Pierwsze minuty ostatniej kwarty należały do koszykarzy Noteci, którzy wypracowali sobie 5-punktową przewagę. Niestety torunianie na 3 minuty przed końcowym gwizdkiem zdołali doprowadzić do remisu, by następnie odskoczyć Noteci na 5 punktów. Inowrocławianie byli bezsilni - w ciągu ostatnich 4 minut i 30 sekund dopisali na swoje konto tylko 4 punkty, gospodarze natomiast trzykrotnie więcej.

AZS UMK Consus PBDI Toruń - KSK Noteć Inowrocław 77:72 (19:19, 24:23, 16:16, 18:14)

Punkty dla AZS: Plebanek 21, Przybyszewski 21, Bagaziński 7, Lipiński 6, Malinowski 6, Meszyński 6, Derkowski 6, Stolarek 4,

Punkty dla KSK: Korólczyk 16, Pochocki 15, Grod 12, Michałek 9, Słupiński 9, Maciejewski 5, Wierzbicki 3, Filipiak 3.