Koszykarze Domino wygrali walkowerem, ponieważ na sali w Toruniu zawiódł sprzęt, a dokładniej kosz, który uniemożliwił rozegranie spotkania. Tym samym inowrocławianie wygrali wynikiem 20:0.

Noteć 1938 po trudnym i wyrównanym meczu pokonała gości z Chełmna zaledwie dwoma punktami, choć po trzech kwartach biało-niebiescy prowadzili 68:52. W czwartej kwarcie goście odrobili znaczną część strat i niewiele brakowało, by pewne z pozoru zwycięstwo, wymknęło się gospodarzom z rąk.

Antbud Noteć 1938 - MCHKK Chełmno 79:77
(23:16, 20:15, 25:21, 11:25)

Punkty dla Noteci 1938: Budziński - 20, Kuflewicz - 16, Warchowski - 14, Pomieciński P. - 13, Pomieciński M - 6, Strzałkowski - 4.

W następnej kolejce 1 lutego Noteć 1938 zagra na wyjeździe z Novum/Astoria Bydgoszcz, a Domino podejmie u siebie KS Stal Grudziądz. [MJ]