Na mecz do Jeżewa pojechało tylko dziesięciu zawodników w tym dwóch bramkarzy. W składzie zabrakło kilku podstawowych zawodników m. in. Michała Walkowiaka, Przemysława Żywockiego i Zbigniewa Operacza, którzy w ostatnich spotkaniach stanowili trzon zespołu Damy Radę. Od początku gospodarze odskoczyli na kilka bramek i kontrolowali mecz do przerwy, który zakończył się rezultatem 18:11.

Po przerwie piłkarze ręczni z Inowrocławia odrobili trzy bramki. Lecz brak możliwości zmiany spowodował, że inowrocławianie kondycyjnie nie mogli równać się z zespołem z Jeżewa. Mimo dobrej postawy Mariusza Łukasiewicza, który po raz kolejny był najskuteczniejszym zawodnikiem Damy Radę gospodarze do końca meczu prowadzili i ostatecznie wygrali 42:33.

Kolejny mecz o punkty w III lidze Damy Radę rozegra 12 kwietnia w rąbińskiej hali z Koroną Koronowo. [IO]