Na samym początku spotkania to gospodarze z Bydgoszczy otworzyli wynik meczu strzelając gola z najbliższej odległości. Cuiavia mimo tak wczesnej utraty bramki podjęła walkę i w 18 minucie wyrównała wynik meczu na 1:1 za sprawą Michała Zawady. Do przerwy wynik meczu się nie zmienił.

Po przerwie to biało-zieloni dyktowali tempo gry. Po ośmiu minutach na 1:2 bramkę zdobył najlepszy strzelec Cuiavii Arkadiusz Makowiecki, któremu asystował Michał Zawada. Po kwadransie drugiej połowy na tablicy było już 1:3, a strzelcem bramki po indywidualnej akcji został ponownie Michał Zawada. Do końca meczu gospodarze nie potrafili sprostać dobrze grającej defensywie piłkarzy z Wierzbińskiego i mecz zakończył się wynikiem 1:3. [IO]