Od samego początku spotkanie było bardzo wyrównane. Żadna z drużyn nie potrafiła zbudować przewagi. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 19:16 dla Domino. W drugiej odsłonie meczu o jeden punkt lepsza była drużyna ze Szczecina. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 37:35.

W trzeciej kwarcie obraz gry nie zmienił się i wynik oscylował wokół remisu. Po trzeciej kwarcie gospodarze prowadzili tylko jednym punktem. W ostatniej kwarcie Domino odskoczyło na pięć punktów, jednak wyraźnie zmotywowani goście odrobili straty. Ostatnia akcja podstawowego czasu gry należała do koszykarzy z Inowrocławia. Niestety indywidualna akcja Przemysława Milaka nie zakończyła się trafieniem i o wygranej miała zadecydować dogrywka.

Wynik w dogrywce otworzył rzutem za trzy punkty Rafał Borowicz, który w tej części meczu zdobył 9 punktów, a jego skuteczne rzuty w głównej mierze przyczyniły się do wygranej Domino. Koszykarze ze Szczecina w dogrywce zdobyli tylko cztery punkty przy dwunastu Domino, co dało pierwsze w turnieju strefowym zwycięstwo drużynie z Inowrocławia 80:72.

Kolejnym przeciwnikiem koszykarzy z Inowrocławia będzie zespół ze Stalowej Woli. Jeżeli w sobotę inowrocławianie zwyciężą, to będą niemal pewni awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Początek spotkania jutro o 18.15 w rąbińskiej hali. Wstęp na wszystkie mecze turnieju jest bezpłatny. [IO]

Punkty dla Domino: Borowicz 19, Milak 14, Majer 12, Libner 9, Walczak 8, Szmelter 6, Rychłowski 4, Marciniak 4, Głowicki 4.