Mecz w pierwszej połowie był wyrównany. Notecinki kilkukrotnie miały okazję do zdobycia bramki, lecz w każdej sytuacji brakowało im szczęścia. O losach meczu zadecydowała akcja z 31 minuty, w której jedna z bydgoszczanek sprzed pola karnego oddała celny strzał i pokonała Julitę Kalitę. Była to jedyna bramka w tym spotkaniu.

W drugiej połowie inicjatywę przejęły gospodynie, które kontrolowały grę oraz kilkukrotnie zagroziły bramce Notecinek. Niestety inowrocławiankom nie udało się wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla KKP II Bydgoszcz.

Kolejny mecz Notecinek zaplanowany został na 10 maja, lecz na chwilę obecną nie wiadomo czy dojdzie on do skutku, gdyż na 9 maja zaplanowany jest mecz kadry wojewódzkiej U-16, do której powołano aż 4 piłkarki Noteci.[IO]