Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze w 8 minucie, a do bramki Cuiavii trafił Damian Trofil. Kluczowym zawodnikiem w szeregach Cuiavii okazał się Michał Zawada, który w tym spotkaniu dwukrotnie w 19 i 30 minucie pokonał bramkarza gospodarzy. Bramkę na 1:3 zdobył powracający po poważnej kontuzji obrońca biało-zielonych Mateusz Kucharski. Do przerwy było 1:3.

Po przerwie gospodarze próbowali odrobić straty z pierwszej części meczu. Bramkę kontaktową zawodnicy Promienia zdobyli po dziesięciu minutach, a jej autorem był Krzysztof Elsner. Wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka arbitra i Cuiavia po raz szósty z rzędu zdobyła komplet punktów.

Po zwycięstwie biało-zieloni zrównali się punktami z Notecianką Pakość, która zremisowała 1:1 w meczu z Piastem Złotniki Kujawskie. Cuiavia obecnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli i do drugiego zespołu traci tylko 2 punkty.[IO]