Noteć już od pierwszych sekund meczu wysoko postawiła poprzeczkę gościom z Siedlec. Po pięciu minutach było już 20:2. Wysoka przewaga z pierwszych minut spotkania to głównie zasługa Kamila Maciejewskiego oraz Bartosza Pochockiego, którzy dobrze weszli w mecz i byli wyróżniającymi się zawodnikami Noteci w całym spotkaniu. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 27:12. W drugiej odsłonie obraz meczu się nie zmienił. Dominacja Noteci w grze pod koszami oraz skuteczność rzutowa przełożyła się na 17 punktów przewagi do przerwy przy stanie 43:26.

Drugą połowę Noteć rozpoczęła mocno skoncentrowana. Po pięciu minutach przewaga biało-niebieskich wzrosła do 25 punktów. Goście próbowali odrabiać straty i zniwelowali przewagę do 17 oczek na koniec trzeciej kwarty. Ostatnia odsłona przebiegła po myśli biało-niebieskich, którzy kontrolowali wynik i ostatecznie zwyciężyli 79:58.

Dla Noteci najlepiej punktowali: Maciejewski (15 pkt.), Ratajczak (14 pkt.), Filipiak (13 pkt.) i Pochocki (9 pkt.). Najwięcej zbiórek zanotowali: Maciejewski (7 zb), Pochocki (7 zb.), Filipak (5 zb.) oraz Sroczyński Miłosz (5 zb.). [IO, MJ]