Domino Inowrocław - Decka Pelplin 72:88 (17:16, 15:18, 20:23, 19:14, 1:17)

Punkty dla Domino: Majer 20, Lewandowicz 16, Marciniak 14, Milak 6, Szmelter 6, Warchowski 4, Pomieciński 2, Głowicki 2, Walczak 2,

Punkty dla Decka: Czyżewski 25, German 19, Sarzało 17, Tylkowski 13, Dębski 8, Kamiński, Reszka 2.

Mecz od początku był bardzo zacięty, ale najbardziej emocjonującą kwartą była czwarta część spotkania, kiedy to gospodarze zdołali odrobić sporą stratę, a nawet wyjść na 5 punktowe prowadzenie. Koszykarze z Pelplina do samego końca nie dawali za wygraną i zdołali doprowadzić do remisu 71:71.

O zwycięstwie musiała zadecydować dogrywka, w której to zawodnicy z Inowrocławia zostali kompletnie rozbici przez przeciwnika. W ciągu 5 minut gry zawodnicy Domino po serii niecelnych rzutów, strat i fauli zdobyli zaledwie 1 punkt, podczas gdy goście aż 17.

W następnej kolejce Domino zagra 17 października na wyjeździe z BC Obra Kościan. [MJ]