Podobnie jak w sobotnim spotkaniu inowrocławianie rozpoczęli mecz od zdobycia bramki. Rzut karny pewnie wykorzystał Łukasz Rybczyński i przez całą pierwszą połowę Cuiavia kontrolowała przebieg spotkania. Na minutę przed przerwą po zamieszaniu w polu karnym wynik na 2:0 podwyższył Ariel Jastrzembski.

W 47 minucie bramkę dla Cuiavii zdobył Sebastian Hulisz, który sprytnie przejął piłkę przed polem karnym i pokonał bramkarza gości. Kibice zgromadzeni na stadionie nie musieli długo czekać na kolejną udaną akcję. Dziesięć minut później swojego drugiego gola w meczu zdobył Jastrzembski. Cuiavia przez całą drugą połowę kontrolowała przebieg meczu. Dwie kolejne bramki odpowiednio w 68 i 82 minucie dla inowrocławskiej drużyny zdobył Sebastian Hulisz, popisując się hat-trickiem. Gości stać było tylko na zdobycie jednego gola, po rzucie karnym w ostatniej minucie meczu. Mecz zakończył się wynikiem 6:1. [IO]