login:     hasło:
 
12:00  31. Młodzieżowe Mistrzostwa P...
16:00  Pożegnanie lata w Pakości
17:00  Goplania - Sparta Janowiec Wi...
7  marca 2006, 16:24
"Konopa" otwiera drzwi

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu organizuje "Drzwi otwarte" dla gimnazjalistów z ostatnich klas.


II Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Konopnickiej
ul. Marii Konopnickiej 15
Inowrocław
tel.: 52 357 25 34
W sobotę, 11 marca o godzinie 10.00 trzecioklasiści z gimnazjum, będą mogli zwiedzić budynek "Konopy". Ponadto młodzież zostanie zapoznana z ofertą placówki na rok 2006/2007 i będzie miała możliwość spotkania się z nauczycielami. To prestiżowe liceum nosi się z zamiarem utworzenia sześciu klas pierwszych o kierunkach z rozszerzonym językiem angielskim i francuskim a także klasę matematyczno-informatyczną, przyrodniczą; humanistyczną z rozszerzonym językiem polskim i historią; podstawową z rozszerzonymi wuefem dla chłopców oraz podstawową z elementami edukacji multimedialnej. (TO)


Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.
wyszukaj w archiwum
"...by żyło się lepiej..." :D ...
Sportowcy startują na radnych
"- Dla nas najważniejsze jest to, aby nie utożsamiać się z żadną partią polityczną. Cieszymy się, że jest to inicjatywa, która skupia ludzi z różnych ...
Na rogu Konopnickiej i Narutowicza w piekarni "Kucia" jest Inowrocławiank 1,5 litra gazowana za 1,80 czy 1,90. ...
Może nie ma? A może taki klub założyć? ...
r e k l a m a  
R e k l a m a
ďťż
      redakcja   |   reklama   |   nasz portal