login:     hasło:
7  marca 2006, 16:24
"Konopa" otwiera drzwi

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu organizuje "Drzwi otwarte" dla gimnazjalistów z ostatnich klas.


II Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Konopnickiej
ul. Marii Konopnickiej 15
Inowrocław
tel.: 52 357 25 34
W sobotę, 11 marca o godzinie 10.00 trzecioklasiści z gimnazjum, będą mogli zwiedzić budynek "Konopy". Ponadto młodzież zostanie zapoznana z ofertą placówki na rok 2006/2007 i będzie miała możliwość spotkania się z nauczycielami. To prestiżowe liceum nosi się z zamiarem utworzenia sześciu klas pierwszych o kierunkach z rozszerzonym językiem angielskim i francuskim a także klasę matematyczno-informatyczną, przyrodniczą; humanistyczną z rozszerzonym językiem polskim i historią; podstawową z rozszerzonymi wuefem dla chłopców oraz podstawową z elementami edukacji multimedialnej. (TO)


Portal internetowy Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanych opinii. Użytkownik dokonujący wpisu na łamach portalu, może ponieść za jego treść odpowiedzialność cywilną bądź karną. Komentarze naruszające dobre obyczaje i niezwiązane z tematem mogą być usuwane bez ostrzeżenia.
wyszukaj w archiwum
Proponuję pograć na organkach... Tak - zniżam się do poziomu kandydata... ...
Izba wytrzeźwień tematem szpitalnej ankiety
Panie Prezydencie - chciałbym, aby Pan stanął godnie do debaty prezydenckiej z resztą kandydatów jak prawdziwy mężczyzna - a nie jakieś konferencje pr ...
a czy ktoś zastanowił się dlaczego adresaci szkolenia pouciekali na przykład na zwolnienia...a nie skorzystali z projektu? ...
Piąty dzień głodówki. 1 osoba w szpitalu
Proszę napisać o której ta masza, bo trzeba przyjść pomodlić się o rozum dla inicjatorów strajku. ...
r e k l a m a  
R e k l a m a
ďťż
      redakcja   |   reklama   |   nasz portal