Ogłoszenia drobne Inowrocław
Nieruchomości
domy
mieszkania
działki
lokale
inne
Motoryzacja
sprzedam
kupię
zamienię
Usługi
oferuję
poszukuję
Praca
zatrudnię
poszukuję
Nauka
korepetycje
szkolenia
Dla domu
sprzedam
kupię
zamienię
Różne
sprzedam
kupię
zamienię
Elektronika
sprzedam
kupię
Dla dzieci
sprzedam, kupię
Suknie ślubne
sprzedam, kupię
Towarzyskie
towarzyskie (+18)
Inne
oddam
przyjmę
zguby
R e k l a m a
  Znalezionych ogłoszeń: 168
 PRACOWNIK OCHRONY ŚRODOWISKA
STOWARZYSZENIE NIEPEŁNOSPRAWNI DLA ŚRODOWISKA "EKON" ZATRUDNI OSOBY Z UMIARKOWANYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Z TERENU MIASTA I POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO NA STANOWISKO: PRACOWNIK OCHRONY ŚRODOWISKA ( praca przy segregacji odpadów opakowaniowych ) , ORAZ NA STANOWISKO KIEROWCY POJAZDU DOSTAWCZEGO "PIAGGIO"( praca w transporcie na terenie miasta - wymagane prawo jazdy kat AB ) GWARANTUJEMY PRACĘ NA PEŁNYM ETACIE W DOŚWIADCZONYM MŁODYM ZESPOLE , ORAZ STABILNĄ PŁACĘ. KONTAKT: WYŁĄCZNIE OSBISTY W SIEDZIBIE PRACODAWCY W INOWROCŁAWIU PRZY UL. ORŁOWSKIEJ 80 W GODZINACH 09.00 - 14.00 PN - PT.

Kontakt:
EKON INOWROCŁAW tel. 787782709
t.pilewski@ekon.org.pl

Oferta nr 195647 ważna od 28-01-2015
Poszukuję murarza
Poszukiwany fachowiec-Murarz oraz pomocnik. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Kontakt:
Inowrocław tel. 601 815 937


Oferta nr 195638 ważna od 28-01-2015
SPRZEDAŻ ONLINE PEŁEN ETAT
Firma z branży budowlanej zatrudni osobę do prowadzenia lub pomocy przy prowadzeniu sprzedaży w internecie (allegro) Wymagana znajomość obsługi komputera możliwość pracy w domu lub oddziale. Oferujemy pracę w miłym zespole, pełen etat wysokie wynagrodzenie. Aplikacje proszę składać wyłącznie przez naszą stronę http://www.firmarafpol.24tm.pl w zakładce praca.

Kontakt:
http://www.firmarafpol.24tm.pl Inowrocław tel.


Oferta nr 195589 ważna od 28-01-2015
Pracownik biurowy / pomoc w biurze
Firma z branży budowlanej zatrudni pracownika na stanowisku PRACOWNIK BIUROWY (możliwość przyuczenia). Wymagania: umiejętność obsługi urządzeń biurowych, obsługa komputera. Oferujemy pracę w nowo otwartym oddziale. Oferujemy pracę w miłym zespole, pełen etat, dodatkowe szkolenia i kursy Aplikacje proszę składać wyłącznie przez naszą stronę http://www.firmarafpol.24tm.pl w zakładce praca.

Kontakt:
http://www.firmarafpol.24tm.pl tel.


Oferta nr 195588 ważna od 28-01-2015
Przedstawiciel Handlowy / Kierowca
Firma z branży budowlanej zatrudni pracownika na stanowisku PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY. Wymagania: umiejętność nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, prawo jazdy kat B. Oferujemy pracę w nowo otwartym oddziale. Oferujemy pracę w miłym zespole, pełen etat, podstawowe wynagrodzenie plus premie za osiągnięcia, auto do dyspozycji. Aplikacje proszę składać wyłącznie przez naszą stronę http://www.firmarafpol.24tm.pl w zakładce praca.

Kontakt:
http://www.firmarafpol.24tm.pl Inowrocław tel.


Oferta nr 195587 ważna od 28-01-2015
Dam prace
Zatrudnię kasjer-sprzedawca na terenie Pakości Wymagania: - wysoka kultura osobista - umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy - komunikatywność i odpowiedzialność

Kontakt:
F.H.U.T tel.
nenu86@o2.pl

Oferta nr 195584 ważna od 28-01-2015
PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH
Firma z branży budowlanej zatrudni PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH. Oferujemy pracę w nowo otwartym oddziale. Oferujemy pracę w miłym zespole, pełen etat wysokie wynagrodzenie. Aplikacje proszę składać wyłącznie przez naszą stronę http://www.firmarafpol.24tm.pl w zakładce praca.

Kontakt:
http://www.firmarafpol.24tm.pl Inowrocław tel.


Oferta nr 195577 ważna od 28-01-2015
Ekspedientka do sklepu 24h Toruńska 44
Witam Zatrudnię ekspedientkę do sklepu 24h. System 3 zmianowy, wymagane doświadczenie min 2 lata w handlu spożywczym. Sklep znajduje się w Inowrocławiu ul.Toruńska 44. W celu informacji proszę o telefon w godzinach 8-20.

Kontakt:
KMJM Kaliski Marcin Inowrocław tel. 515208859


Oferta nr 195568 ważna od 28-01-2015
Staż - kelner
OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY JAKO KELNER I. Przedmiot naboru: - Stanowisko: kelner - Miejsce wykonywania pracy: Spółdzielnia socjalna „Twoje smaki”, ul. Dubienka 2, Inowrocław - Okres zatrudnienia: od 1 marca 2015 roku - Podstawa zatrudnienia: staż zawodowy - Wymiar etatu: 1 etat II. Wymagania niezbędne: - Wykształcenie zawodowe / średnie, - Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku kelnera, III. Wymagania dodatkowe: - Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, bezkonfliktowość; - prawo jazdy kat. B. - mile widziane doświadczenia pracy na stanowisku kelnera. IV. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: 1. Obsługa klientów w zakresie serwowania potraw i napoi, 2. Dbanie o porządek i czystość na sali, 3. Przestrzeganie przepisów bhp, ppoż, hccp; 4. Wykonywanie innych czynności poleconych przez kadrę zarządzającą.

Kontakt:
Restauracja "Twoje smaki" Inowrocław tel. 52 357 62 15
biuro@twojesmaki.eu

Oferta nr 195556 ważna od 28-01-2015
SZWACZKI
SZWACZKI Inowrocław 500 307 367

Kontakt:
INOWROCŁAW tel. 500307367


Oferta nr 195546 ważna od 28-01-2015
KIEROWCA CE naczepa wywrotka
Agromet Gopło spółka z o.o. Zakład Usługowo Handlowy w Orłowie poszukuje kierowcy kat. C+E z doświadczeniem do dystrybucji wapna nawozowego na terenie kraju. CV prosimy wysyłać pod wskazany adres e-mail

Kontakt:
Agromet Gopło spółka z o.o. Orłowo k/Inowrocławia tel.
zo@agrometgoplo.pl

Oferta nr 195545 ważna od 28-01-2015
STAŻ - KUCHARZ
OGŁOSZENIE O WOLNYM STANOWISKU PRACY JAKO KUCHARZ I. Przedmiot naboru: - Stanowisko: kucharz - Miejsce wykonywania pracy: Spółdzielnia socjalna „Twoje smaki”, ul. Dubienka 2, Inowrocław - Okres zatrudnienia: od 1 marca 2015 roku - Podstawa zatrudnienia: staż zawodowy - Wymiar etatu: 1 etat II. Wymagania niezbędne: - Wykształcenie zawodowe / średnie - minimum rok udokumentowanego doświadczenia pracy na stanowisku kucharki/kucharza lub pomocy kuchennej - Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku kucharki/kucharza; III. Wymagania dodatkowe: - Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, bezkonfliktowość; - mile widziane dodatkowe kwalifikacje w branży gastronomicznej, - prawo jazdy kat. B. IV. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: 1. Przygotowywanie posiłków; 2. Przygotowanie listy produktów niezbędnych do organizacji posiłków; 3. Dbanie o racjonalne zużycie produktów; 4. Odbieranie od dostawców niezbędnych produktów żywieniowych, prowadzenie magazynu żywnościowego, 5. Utrzymywanie w czystości przydzielonych pomieszczeń kuchennych, mycie naczyń i sprzętu kuchennego; 6. Dbanie o powierzony sprzęt kuchenny; 7. Przestrzeganie przepisów bhp, ppoż, hccp; 8. Wykonywanie innych czynności poleconych przez kadrę zarządzającą.

Kontakt:
Restauracja "Twoje smaki" Inowrocław tel. 52 357 62 15
biuro@twojesmaki.eu

Oferta nr 195544 ważna od 28-01-2015
Stażysta Biurowy
Firma z Pakości zatrudni osobę na staż w biurze. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres staz@hustawki.com lub o kontakt telefoniczny 52 351 83 53.

Kontakt:
Pakość tel. 52 351 83 53
staz@hustawki.com

Oferta nr 195527 ważna od 28-01-2015
KONSULTANT / KA PERFUM
Konsultant/ka perfum – zdobywanie klientów na zasadach kontaktów indywidualnych, zazwyczaj w domu klienta, miejscu pracy lub innych miejscach, poza stałymi punktami sprzedaży detalicznej. Nie wymagamy doświadczenia !!! Tutaj jest tak, że nawet osoba z niższych struktur może zarabiać o wiele więcej niż sponsor, który ją wprowadzał. Trzeba wykupić jedynie starter z próbkami. Reszta zależy od ilości włożonej pracy. Nie nastawiaj się jednak, że będzie łatwo i szybko – tu się działa krok po kroku. Więc wykorzystaj szanse na zarobienie dodatkowych pieniędzy i zbudowanie trwałego biznesu. Możliwości są ogromne i to od Ciebie zależy czy je wykorzystasz. Brak konieczności składania comiesięcznych zamówień – zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz. Dobra cecha tego systemu to przede wszystkim produkt. Mamy perfumy, które są zrobione na bazie tych samych komponentów co licencjonowane kosmetyki, ale są pod własną nazwą. Perfumy to przecież rzecz którą prawie każdy używa, mało tego że każdy to jeszcze często – zużywa się. Inna sprawą jest jakość perfum – którą można uznać za doskonałą. Tak więc nabywców na perfumy znaleźć jest bardzo prosto. Praca naprawdę uczciwa. Zapraszam osoby zainteresowane z Inowrocławia oraz okolic prosimy o kontakt mailowy: perfumy_alice@wp.pl

Kontakt:
Alice tel. *
perfumy_alice@wp.pl

Oferta nr 195498 ważna od 27-01-2015
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-KSIĘGOWY
Firma Farma - Med zatrudni osobę do pracy w dziale administracyjno - księgowym. Do głównych zadań należeć będzie rozliczanie świadczeń medycznych (w tym świadczeń w ramach NFZ), analiza kosztów, sporządzanie kalkulacji i sprawozdań na potrzeby spółki, interpretacja ustaw, rozporządzeń, zarządzeń i wdrażanie ich w życie. Wymagana bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE oraz urządzeń biurowych. Mile widziana znajomość programu KS- SOMED. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania, samodzielności i rzetelności w wywiązywaniu się z powierzonych zadań. CV proszę składać osobiście w biurze administracji przy ul. Dworcowej 71 w Inowrocławiu, III piętro ADMINISTRACJA

Kontakt:
Wabich Iwona tel. 523567129


Oferta nr 195473 ważna od 27-01-2015
Pracownik biurowy/ Copywrither
Poszukuję pracy na stanowisku pracownik biurowy bądź podobne. Odbyty staż w tym kierunku (mOpony.pl) zakończony bardzo dobrą opinią pracodawcy. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Copywriter. Pisanie unikatowych tekstów na potrzeby sklepu internetowego. Znajomość sprzedaży i realizacji zamówień w sklepie internetowym. Fakturowanie. Znajomość programu księgowego Subiekt GT, OpenOffice, Adobe Photoshop. Odpowiednia obsługa klienta. Sprawne kierowanie zespołem oraz zarządzanie biurem. Szybkie wdrażanie się w wymagane potrzeby pracodawcy. Rzetelna praca i chęć ulepszania swoich umiejętności. Inicjatywa własna – chęć wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom pracodawcy jak i konsumenta. Dyspozycyjność. Zainteresowania: Tworzenie grafiki komputerowej.

Kontakt:
Inowrocław tel.
madro89@wp.pl

Oferta nr 195465 ważna od 27-01-2015
oferuje opieke
Zaopiekuje sie dzieckiem od 4 latek,jestem mila,wyrozumiala,mialam doswiadczenie,i uwielbiam przebywac z dziecmi. Stawka min. 5zl/h

Kontakt:
prywatny okolice tel. 722 308 692


Oferta nr 195457 ważna od 27-01-2015
 Zatrudnię stanowisko Modelarz
Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko Modelarz zadania- praca na produkcji, montaż/budowa elementów w/g rysunku technicznego,wykończenie powierzchni pod lakierowanie lub malowanie (szpachlowanie) wymagania-umiejętności w obróbce drewna, czytanie rysunku technicznego oferta- stabilne warunki zatrudnienia, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego, umowa o pracę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys-CV drogą mailową na adres: praca@firmabuster.pl

Kontakt:
Buster Inowrocław tel. 523592365
praca@firmabuster.pl

Oferta nr 195450 ważna od 27-01-2015
 Praca przy inwentaryzacji- INOWROCŁAW
Zatrudnimy osoby do pracy przy inwentaryzacji w dniach 1 i 11.02.2015 Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność. Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 zł/h brutto, - dodatkowo premiujemy inwentaryzacje wyjazdowe. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY: o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: proszę kliknąć lub skopiować poniższy link http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Polska&source=169 Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego. ISSP Sp. z o.o. nr rejestru agencji zatrudnienia 10629

Kontakt:
ISSP Inowrocław tel. 713778881
inwent.rekrutacja@issp.pl

Oferta nr 195444 ważna od 27-01-2015
 Poszukujemy Technologa Produkcji
Poszukujemy do pracy na stanowisko Technolog produkcji Zadania-udział w doskonaleniu istniejących i tworzeniu nowych produktów, rozwiązywanie problemów procesowych, tworzenie dokumentacji technologicznej i jej nadzorowanie Wymagania- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, biegła znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się pakietem Ms ofifce lub innym pakietem biurowym, bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego. Oferta-oferta- stabilne warunki zatrudnienia, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego, umowa o pracę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys-CV drogą mailową na adres: praca@firmabuster.pl

Kontakt:
Buster Inowrocław tel. 523592365
praca@firmabuster.pl

Oferta nr 195436 ważna od 27-01-2015
Zatrudnię stanowisko Magazynier
Poszukujemy do pracy na stanowisko Magazynier zadania - prowadzenie dokumentacji przychodów i rozchodów materiałów i wyrobów gotowych, kontrolowanie przechowywanego zapasu magazynowego, udział w w pracach inwentaryzacyjnych magazynu wymagania – wykształcenie zasadnicze lub średnie, uprawnienia na wózek widłowy, znajomość podstaw ms Excel, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oferta- stabilne warunki zatrudnienia, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego, umowa o pracę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys-CV drogą mailową na adres: podaniamagazyn@firmabuster.pl Kontakt: Buster Inowrocław tel. 523592365

Kontakt:
Buster Inowrocław tel. 523592365
podaniamagazyn@firmabuster.pl

Oferta nr 195434 ważna od 27-01-2015
 Zatrudnię na stanowisko Planista Produk
Poszukujemy do pracy na stanowisko Planista produkcji Zadania- udział w przygotowaniu produkcji - obsługa systemu informatycznego - wystawianie zleceń, uzupełnianie informacji wymaganych do produkcji, raportowanie,wyjaśnianie i rozwiązywanie pojawiających się problemów związanych z dokumentami, analizowanie spływających danych, Wymagania- wykształcenie minimum średnie, dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego, umiejętności analityczne, umiejętność współpracy w zespole, dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość rysunku technicznego. Oferta- stabilne warunki zatrudnienia, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego, umowa o pracę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys-CV drogą mailową na adres: pracabuster@firmabuster.pl  

Kontakt:
Buster Inowrocław tel. 523592365
praca@firmabuster.pl

Oferta nr 195427 ważna od 27-01-2015
P.H.U. "Moto-Jaca" zatrudni mechanika
P.H.U."Moto-Jaca" zatrudni wykwalifikowanego mechanika samochodowego z doświadczeniem i z wysoką kulturą pracy. Wysokie wynagrodzenie. CV proszę składać w siedzibie firmy P.H.U."Moto-Jaca" przy ul. Górniczej 19 w Inowrocławiu.

Kontakt:
P.H.U."Moto-Jaca" Inowrocław tel.


Oferta nr 195421 ważna od 27-01-2015
Praca w sklepie 24h
Zatrudnię do sklepu spożywczo-monopolowego 24h w Inowrocławiu.

Kontakt:
tel. 695531356


Oferta nr 195391 ważna od 27-01-2015
 Sprzedawca doradca klienta w hurtowni
Firma o ugruntowanej pozycji, zatrudni na stanowisko Sprzedawca/Doradca klienta w hurtowni Płyt, Blatów oraz Akcesoriów meblowych. Obowiązki: -Obsługa klienta -Fachowe doradztwo -Monitorowanie płatności -Dbałość o wizerunek firmy Wymagania: -Wykształcenie średnie -Doświadczenie na podobnym stanowisku -Biegła znajomość obsługi komputera -Predyspozycje handlowe -Wysokie nastawienie na sukces Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Kontakt:
F.H.U WOT Inowrocław tel.
rekrutacja.wot@wp.pl

Oferta nr 195372 ważna od 26-01-2015
Zatrudnię na staż
Kobietę na staż do biura zatrudnię. CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres e-mail eurokris@o2.pl

Kontakt:
Szkoła Jazdy KRIS Gniewkowo tel. 515753029
eurokris@o2.pl

Oferta nr 195369 ważna od 26-01-2015
TYNKARZ MASZYNOWY
Firma z siedzibą w Inowrocławiu zatrudni tynkarza do tynków maszynowych .Mile widziane doświadczenie w pracach wykończeniowych.Oferujemy dobre zarobki i nienaganną atmosferę.Wymagane doświadczenie i abstynencja. Praca na terenie Inowrocławia i okolic.

Kontakt:
FHU DOMNORD Inowrocław tel. 600565434
domnord@op.pl

Oferta nr 195351 ważna od 26-01-2015
Praca na stanowisku konsultanta/tki
Producent perfum poszukuje konsultantów na terenie Inowrocławia, Kruszwicy, Gniewkowa, Strzelna, Barcina, Szubina, Mogilna. Proponujemy dodatkowe zajęcie - polecając nasz produkt w najbliższym otoczeniu możesz zarobić dla siebie dodatkowe pieniądze. Ile zarobisz będzie zależało wyłącznie od Ciebie! Zaintersowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na email perfumy_alice@wp.pl.

Kontakt:
Alice * tel. *
perfumy_alice@wp.pl

Oferta nr 195334 ważna od 26-01-2015
LAKIERNIK MEBLOWY
ZATRUDNIĘ LAKIERNIKA MEBLOWEGO NA BARDZO DOBRYCH WARUNKACH PRACY. WYMAGANIA: DOŚWIADCZENIE, UMIEJĘTNOŚĆ, UCZCIWOŚĆ I CHĘCI DO PRACY. OFERUJEMY: BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY, WYSOKIE ZAROBKI. ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA E-MAIL, LUB KONTAKT TELEFONICZNY.

Kontakt:
PPHUT LAK-MEBEL LEWANDOWSKI SŁAWOMIR Inowrocław tel. 501 605 896, 506 262 138
meblelazienkowe@wp.pl

Oferta nr 195323 ważna od 26-01-2015
Zatrudnimy lektora języka angielskiego
Zatrudnimy lektora języka angielskiego Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku Filologia Angielska. Dodatkowe atuty dyspozycyjność oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną: sjo@ekspert-kujawy.pl lub dostarczenie osobiście. Kontakt: Fundacja Ekspert-Kujawy Inowrocław tel. 52 357 62 15, sjo@ekspert-kujawy.pl

Kontakt:
Fundacja Ekspert-Kujawy Inowrocław tel. 52 357 62 15
sjo@ekspert-kujawy.pl

Oferta nr 195322 ważna od 26-01-2015
Zatrudnimy barmanki/kelnerki
Zatrudnimy barmanki, kelnerki w nowym pubie w Inowrocławiu. CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na maila pubino@wp.pl

Kontakt:
Pub Inowrocław Inowrocław tel.
pubino@wp.pl

Oferta nr 195307 ważna od 26-01-2015
Zatrudnię FLORYSTĘ
Poszukujemy osób na stanowisku sprzedawca/florysta. WYMAGANIA: -pełna dyspozycyjność -dobra komunikatywność -BARDZO WAŻNE! doświadczenie w kwiaciarni lub umiejętność układania kwiatów OFERUJEMY: -pracę na cały etat -możliwość twórczego i artystycznego rozwoju CV ze zdjęciem proszę przesłać na adres email - sandra.swigon@gmail.com tutyłem "PRACA"

Kontakt:
Inowrocław tel.
sandra.swigon@gmail.com

Oferta nr 195257 ważna od 26-01-2015
Praca na stanowisku przedstawiciela
Jeżeli poszukujesz stałej pracy w miłym towarzystwie, jesteś dobrze zorganizowany, komunikatywny i lubisz wyzwania prześlij do nas swoje CV. Wymagania: - umiejętność pracy w zespole, - zdolności organizacyjne, - zdyscyplinowanie, - obsługa MS Office, - umiejętność asertywnego prowadzenia rozmów telefonicznych, - tworzenie ofert handlowych, - utrzymywanie ciągłego kontaktu z partnerami biznesowymi, - organizacja i zarządzanie biurem, - mile widziana znajomość języka angielskiego. Swoje CV wraz ze zdjęciem prześlij na adres: biuro@zfoto.pl

Kontakt:
Zfoto.pl Inowrocław tel.
biuro@zfoto.pl

Oferta nr 195244 ważna od 26-01-2015
Ślusarz- Spawacz - Stolarz (Staż)
Firma produkcyjna z Pakości zatrudni na staż ślusarza, spawacza i stolarza z powiatu Mogileńskiego. Prosimy o przesłanie CV na adres staz@hustawki.com lub o kontakt telefoniczny 52 351 83 53.

Kontakt:
Pakość tel. 52 351 83 53
staz@hustawki.com

Oferta nr 195239 ważna od 26-01-2015
KIEROWCA BUS
ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ NA BUSA DMC 3,5T Z DOŚWIADCZENIEM NA TERENIE UE

Kontakt:
PHU CIESIELSKILOGISTYK Inowrocław tel. 788411411
marcin.ciesielskilogistyk@gmail.com

Oferta nr 195221 ważna od 26-01-2015
Obsługa imprez okolicznościowych
Zatrudnimy osoby chętne pracować przy obsłudze imprez okolicznościowych - wesela, stypy, uroczystości. Do zadań przyjętej osoby będzie należało przygotowanie sali, obsługa klienta, prace porządkowe. Praca w niepełnym wymiarze godzin na umowę zlecenie. Wysoka stawka godzinowa. Idealna dla studenta lub jako praca dodatkowa.

Kontakt:
Harasówka sp. z o. o. Gniewkowo tel. 514762749
marketing@harasowka.pl

Oferta nr 195216 ważna od 26-01-2015
SPRZEDAWCA W HANDLU OBWOŹNYM
Dam pracę w handlu obwoźnym mężczyźnie, który już pracował sprzedając chemię, papier.

Kontakt:
Kruszwica tel. 504-470-956


Oferta nr 195200 ważna od 25-01-2015
TAPICERÓW ZATRUDNIĘ
ZATRUDNIĘ TAPICERÓW MEBLOWYCH Z PRAKTYKĄ 509-962-582

Kontakt:
Mikołajczyk MARCINKOWO tel. 509962582
sezam.mikolajczyk@tlen.pl

Oferta nr 195180 ważna od 25-01-2015
kierowce kat b
kierowce kat b w ruchu miedzynarodowym system 3/1

Kontakt:
phu witbud Ireneusz Winiarski Gniewkowo tel. 603267362
irek.dachy@wp.pl

Oferta nr 195108 ważna od 25-01-2015
PRZYJME KOSMETYCZKE
ZATRUDNIE NA STANOWISKO KOSMETYCZKI Z DOSWIADCZENIEM.

Kontakt:
INOWROCŁAW tel. 790626791


Oferta nr 195080 ważna od 24-01-2015
ZATRUDNIE FRYZJERKE LUB FRYZJERA
ZATRUDNIE FRYZJERA BADZ FRYZJERKE NA STANOWSIKU DAMSKO-MESKIEM Z DOSWIADCZENIEM.

Kontakt:
INOWROCŁAW tel. 790626791


Oferta nr 195076 ważna od 24-01-2015
OPERATOR WYPALARKI LASEROWEJ CNC
Zatrudnię osobę- znajomości AutoCAD mile widziane doświadczenie prca na wypalarce laserowej CNC

Kontakt:
Zakład Tokarski T.Tabaczyński Inowrocław tel. 506 170 313
biurotabaczynski@tlen .pl

Oferta nr 195045 ważna od 24-01-2015
Barmana/barmankę
Przyjmę do pracy barmana/barmankę CV ze zdjęciem prosze przesyłać na maila piwiarniainowroclaw@gmail.com lub w Piwiarni Warka przy ulicy Św Ducha 28

Kontakt:
Inowrocław tel.
piwiarniainowroclaw@gmail.com

Oferta nr 195026 ważna od 24-01-2015
Kelnera/kelnerkę
Przyjmę do pracy kelnera / kelnerkę CV ze zdjęciem proszę przesyłać na maila restauracja-roma@wp.pl lub zostawić w restauracji Roma przy ulicy Solankowej 2

Kontakt:
Inowrocław tel.
restauracja-roma@wp.pl

Oferta nr 195025 ważna od 24-01-2015
zatrudnimy ekektryka/elektromontera
zatrudnimy elektryka/elektromontera praca w delegacji na terenie kraju CV proszę kierować na adres praca@inelbud.pl

Kontakt:
PHU INELBUD INOWROCŁAW tel. 664 477 744


Oferta nr 195005 ważna od 24-01-2015
PRACE WYKOŃCZENIOWE
Zatrudnimy osoby z doświadczeniem do prac wykończeniowych.Praca w delegacji na terenie kraju.

Kontakt:
Inowrocław tel. 725 654 185


Oferta nr 194893 ważna od 23-01-2015
Ślusarz- Spawacz z doświadczeniem
Firma produkcyjna z Pakości zatrudni ślusarza-spawacza z doświadczeniem, kontakt 725 46 46 46

Kontakt:
Pakość tel. 725 46 46 46


Oferta nr 194880 ważna od 23-01-2015
Rejestratorka/sekretarka medyczna
Zapraszamy na szkolenie e-learningowe "Sekretarka medyczna, rejestratorka medyczna- zawód w praktyce" połączone ze szkoleniem "Profesjonalna obsługa pacjenta"/ "Pomoc dentystyczna" oraz "Specjalista w zakresie dokumentacji medycznej". Szkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako pomoc dentystyczna.Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorek medycznych, sekretarek medycznych, profesjonalnej obsługi pacjenta, pomoc dentystyczna oraz specjalista ds dokumentacji medycznej. Jest to szkolenia e-learningowe, którego koszt wynosi 80 zł.

Kontakt:
AandM tel.
biuro@aandm-szkolenia.com

Oferta nr 194868 ważna od 23-01-2015
Dodatkowy zarobek w Domu
Obieranie cebuli w domu nie musisz nigdzie jeździć żeby zarobić realne pieniądze. Dowożę cebulę na miejsce i odbieram własnym transportem. Tylko Inowrocław i okolice

Kontakt:
FUHP Inowrocław tel. 660914008


Oferta nr 194867 ważna od 23-01-2015
 Zmniejszamy obciążenia kredytowe
Duszą Cię zbyt wysokie raty kredytów, zmniejszymy je nawet o połowę. Nowe niższe oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych, nie wymagamy ubezpieczenia, konsolidujemy nawet chwilówki, wiele banków w jednym miejscu Zadzwoń po szczegóły Pakość, tel. 882468596

Kontakt:
Biuro Kredytowe Pakość tel. 882468596


Oferta nr 194856 ważna od 23-01-2015
KIEROWCA CE
Zatrudnię kierowce CE w transporcie międzynarodowym Inowrocław

Kontakt:
MAG-TRANS Inowrocław tel. 510288698
mariuszmagtrans@wp.pl

Oferta nr 194854 ważna od 23-01-2015
PRZEPALACZA ZŁOMU ZATRUDNIĘ
ZATRUDNIĘ PRZEPALACZA ZŁOMU WSZYSTKIE WARUNKI PRACY DO UZGODNIENIA WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TELEFONU 665-416-762 lokalizacja miejsca pracy: CHRÓSTOWO/ DĄBROWA BISKUPIA/ OK 25KM OD INOWROCŁAWIA W STRONĘ WŁOCŁAWKA

Kontakt:
PPHU ARTZŁOM Chróstowo/Dabrowa Biskupia ok. 25km od inowrocławia tel. 665-416-762
andwes2@wp.pl

Oferta nr 194839 ważna od 23-01-2015
Szwaczki zatrudnię - nowa szwalnia
Nowo powstająca szwalnia na terenie Inowrocławia zatrudni szwaczki z doświadczeniem. Praca na akord, szycie tapicerki meblowej.

Kontakt:
INOWROCŁAW tel. 508 484 130


Oferta nr 194826 ważna od 23-01-2015
Zatrudnię sprzedawcę
Zatrudnię sprzedawcę w branży budowlanej z doświadczeniem i znajomością rynku materiałów budowlanych. Zakres obowiązków:obsługa klientów indywidualnych i hurtowych, profesjonalne doradztwo.Oczekiwane doświadczenie na podobnym stanowisku, zdolności komunikacyjne, umiejętność negocjacji, kreatywność. Mile widziana znajomość programu Subiekt. CV proszę składać w siedzibie firmy przy ul Orłowskiej 79 do dnia 14 Lutego

Kontakt:
PHU BOSTA INOWROCŁAW tel. 606991277
zarzad@bostafirma.pl

Oferta nr 194727 ważna od 22-01-2015
 Agencja poszukuje animatorów i hostess
Agencja Reklamowa i PR Best Point poszukuje hostess oraz animatorów do obsługi eventów na terenie Inowrocławia i okolic. Wynagrodzenie w postaci stawek godzinowych.

Kontakt:
Agencja Reklamowa i PR Best Point Inowrocław tel. + 48 794 791 045
biuro@bestpoint.net.pl

Oferta nr 194722 ważna od 22-01-2015
Osobę niepełnosprawną przyjmę do pracy
Osobę niepełnosprawną przyjmę do pracy na pełny etat.Nie jest wymagane doświadczenie , szkolenie w siedzibie firmy. CV proszę wysyłać na adres lub mile widziane spotkanie w firmie w godzinach pracy.

Kontakt:
Briks Pakość k/Inowrocławia tel. 606 873 208
biuro@briks.pl

Oferta nr 194721 ważna od 22-01-2015
 Sprzedawca w dziale rekreacji
Jesteśmy jedną z czołowych firm handlowych z branży AGD/RTV/IT w Polsce. Nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki zatrudnianiu najlepszych. Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego nowo otwieranego salonu na stanowisko: Sprzedawca – Prezenter handlowy Dział: Rekreacja Miejsce pracy: Mogilno Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady). Wymagamy: - doświadczenia w handlu (mile widziane) - znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem - mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie - umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon) - umiejętności prezentacji i negocjacji - dobrej obsługi komputera (MS Office) - ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży - zaangażowania w wykonywana pracę - komunikatywności - uprzejmości i pogody ducha - niekaralności Oferujemy: - stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce „informacje” praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”. Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

Kontakt:
Terg S.A. Media Expert Mogilno tel. 67 265 00 19
rekrutacja@mediaexpert.pl

Oferta nr 194709 ważna od 22-01-2015
MANAGER
Zatrudnimy Mangera ds.reklamy i marketingu. Wymagana znajomość branży gastronomicznej oraz zagadnień związanych z organizacją imprez okolicznościowych. CV proszę kierować na adres mailowy.

Kontakt:
tel.
biesiadna@onet.com.pl

Oferta nr 194704 ważna od 22-01-2015
Sprzedawca / sprzedaz bezpośrednia
Masz pracę która cię nie satysfakcjonuje lub szukasz dodatkowego zajęcia, masz wolne popołudnia bądź weekendy, nie boisz się wyzwań, jesteś osobą energiczną? Proponujemy dodatkowe zajęcie które może zmienić twoje życie! Zadania: -pozyskiwanie klienta, -sprzedaż produktów ekologicznych renomowanej firmy, -utrzymanie bardzo dobrych kontaktów z klientami, Zapewniamy: -możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie -nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy, -wysokie zarobki! -umowa zlecenie - system prowizyjny, -elastyczne godziny pracy, -bezpłatne szkolenia Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy w celu umówienia indywidualnego spotkania na którym zostaną przedstawione szczegóły współpracy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:
Inowrocław tel.
kol.praca@wp.pl

Oferta nr 194698 ważna od 22-01-2015
POŻYCZKI GOTÓWKOWE!!!!
POŻYCZKI GOTÓWKOWE!!!! BRAK KASY!!!! Nic prostszego- pożyczki gotówkowe w domu klienta, wystarczy dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach zaliczamy każdy dochód nie sprawdzamy w bik-u również dla osób z zajęciami komorniczymi. Przykładowe raty,300zł ratka 12,41, 500zł ratka16,10 , 1000 zł ratka 32,19,dla nowych klientów oferty nawet do 8000tyś.Zapraszam GWARANTUJEMY DYSKRECJE-BEZPŁATNY DOJAZD W OKOLICE INOWROCŁAWIA.Dojadę także w soboty i w niedzielę.TEL.666-062-391. K

Kontakt:
EWELINA tel. 666062391


Oferta nr 194694 ważna od 22-01-2015
PRZEDSTAWICIEL
Przedstawiciel - INOWROCŁAW,JANIKOWO,PAKOŚĆ,PIECHCIN,BARCIN,ŻNIN, GNIEWKOWO. Firma finansowa z polskim kapitałem, oferująca pożyczki konsumenckie udzielane w domu klienta, w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela. Naszym celem jest dostarczanie prostych, rzetelnych i dostępnych produktów finansowych.Obecnie poszukujemy Przedstawicieli na teren w/w miejscowości . Do zadań Przedstawiciela należeć będzie obsługa klientów detalicznych w ich domach w zakresie sprzedaży pożyczek i odbioru rat. Od kandydatów oczekujemy: umiejętności komunikacyjnych,zorientowania na klienta,ukierunkowania na realizację zadań i osiąganie zamierzonych celów,doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, lub ubezpieczeniowych, będzie dodatkowym atutem,umiejętności organizacji samodzielnej pracy w terenie. Oferujemy:tygodniowy prowizyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników, atrakcyjny, bezpłatny pakiet szkoleń, samodzielną pracę, elastyczne godziny pracy, służbowy telefon komórkowy, umowę o świadczenie usług, możliwość awansu zawodowego. MILE WIDZIANE OSOBY RÓWNIEŻ PO 50 ROKU ŻYCIA ! Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV klauzulą. JEŚLI MASZ DOŚWIADCZENIE Z OBSŁUGA KLIENTA W DOMU LUB CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ TO JEST TO PRACA DLA CIEBIE...

Kontakt:
tel.
pozyczkawdomu@interia.pl

Oferta nr 194670 ważna od 21-01-2015
Kierowca C+E plandeka międzynarodówka
Firma P.P.H.U. Emilia Rosińska poszukuje kierowcy C+E na plandekę, trasy miedzynarodowe. Wymagania: Prawo jazdy kat. C+E Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku Aktualne kursy, badania Miejsce zamieszkania w pobliżu siedziby firmy +-80km Zapewniamy: Dogodne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie Przyjazną atmosferę w pracy CV prosimy wysyłać pod wskazany adres e-mail.

Kontakt:
P.P.H.U. Emilia Rosińska Szczepanowo tel. 601800358
k.janicki@mattrans.eu

Oferta nr 194590 ważna od 21-01-2015
Kierownik Produkcji z doświadczeniem
Firma Magic Garden, lider na polskim rynku w branży związanej z budową placów zabaw poszukuje pracownika na stanowisko kierownika produkcji Oczekiwania: doświadczenie związane z obróbką drewna (stolarz, technolog drewna itp.) doświadczenie związane z obróbką metali (ślusarz ) min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obróbką drewna lub metalu min. kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowniczym znajomość obsługi nowoczesnych maszyn do obróbki drewna umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu umiejętność czytania rysunku technicznego sumienność, uczciwość Zakres obowiązków: koordynacja pracy pionu produkcji odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac zarządzanie podległym zespołem rozwiązywanie bieżących problemów kontrola stanów magazynowych oraz bieżąca współpraca z dostawcami celem zapewnienia ciągłości produkcji bezpośredni udział w pracach związanych z procesem produkcji Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji Możliwość zawodowego rozwoju Stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt:
Magic Garden Pakość tel. 725 46 46 46


Oferta nr 194576 ważna od 21-01-2015
 Praca przy inwentaryzacji Zagranica
Szukasz możliwości rozwoju? Jesteś gotowy do częstych wyjazdów? Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób? Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji zagranica Zakres obowiązków: • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. • Obsługa urządzeń do skanowania towarów. Wymagania od kandydatów: • Umiejętność obsługi komputera • Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych (przez cały okres trwania turnusu) • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia kontroli niekaralności) Zapewniamy: • Umowę zlecenie • Transport • Zakwaterowanie • Wyżywienie (trzy posiłki) • Wynagrodzenie 126,50 PLN netto (na rękę) za każdą inwentaryzację • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu • Stałe turnusy wyjazdowe do takich Państw jak m.in. Niemcy, Austria, Włochy, Słowenia:  01.02.2015 – 04.02.2015  04.02.2015 – 19.02.2015  08.02.2015 – 19.02.2015  22.02.2015 – 08.03.2015 Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas: http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Zagranica&source=169 W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie invent.ag Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego, płatna, licząca, liczący, studenci, wyjazdowa, zagranica, Austria/Niemcy/Włochy/ Czechy/ Słowenia, kujawsko-pomorskie, Inowrocław, skanowanie towaru, liczenie towaru, inwentaryzacja, pracownik inwentaryzacji, praca od zaraz.

Kontakt:
INVENT Inowrocław tel. 713778881
inwent.rekrutacja@issp.pl

Oferta nr 194573 ważna od 21-01-2015
Kierowców C+E
Zatrudnimy kierowców kat. C+E na kraj i zagranicę.

Kontakt:
Strzelno tel. 534702023
kadry@jamox.eu

Oferta nr 194570 ważna od 21-01-2015
Dietetyk terapeuta
Silnie rozwijająca się sieć placówek dietetycznych poszukuje osoby na stanowisko Dietetyk terapeuta. WYMAGANIA: -wykształcenie wyższe( licencjat, magister) kierunkowe bądź pokrewne: dietetyk,technolog żywienia, -wysoka kultura osobista -łatwość w nawiązywaniu kontaktów, miła aparycja -znajomość obsługi komputera -samodzielność ZAKRES OBOWIĄZKÓW: -indywidualna obsługa klienta -tworzenie i modyfikowanie diet -prowadzenie dokumentacji pacjenta -zaangażowanie w akcje edukacyjne OFERUJEMY: -umowa zlecenie/umowa o pracę -możliwość zdobycia doświadczenia w dobrze prosperującej poradni dietetycznej -system szkoleń -możliwość promowania autorskich artykułów na stronie internetowej -atrakcyjne wynagrodzenie (część stała+premie)

Kontakt:
Łukasz Malagowski Inowrocław tel. 531-530-392
praca.dietetyk@onet.pl

Oferta nr 194538 ważna od 21-01-2015
Dam Prace
Poszukujemy pracowników lub brygad na stanowisko: CIEŚLI KONSTRUKCYJNYCH Wymagane kwalifikacje: • umiejętność pracy w zespole, • umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych, Oferujemy: • pracę w prężnie rozwijającej sie firmie, • wysokie stawki akordowe • możliwość stałego zatrudnienia, • dobre warunki ubezpieczeniowe i emerytalne, • pomoc w załatwieniu zakwaterowania.

Kontakt:
Sofito Bydgoszcz tel. 517097013
recepcja@sofito.pl

Oferta nr 194434 ważna od 20-01-2015
ZATRUDNIĘ HYDRAULIKA
ZATRUDNIĘ HYDRAULIKA

Kontakt:
DAMEX INOWROCŁAW tel. 601 64 99 47
damian.ogrzewania @wp.pl

Oferta nr 194405 ważna od 20-01-2015
DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH
POSZUKUJĘ OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH (WYKOŃCZENIA WNĘTRZ)Z INOWROCŁAWIA GNIEWKOWA I OKOLIC. TYLKO OSOBY POWAŻNE!!! CHCĄCE PRACOWAĆ!!! BEZ NAŁOGÓW!!!

Kontakt:
tel. 604-469-421


Oferta nr 194393 ważna od 20-01-2015
Zatrudnię
Hurtownia materiałów budowlanych zatrudni przedstawiciela handlowego.Znajomość branży budowlanej obowiązkowa.

Kontakt:
DANIEL Inowrocław tel. 605030021
komplex.sc@interia.pl

Oferta nr 194364 ważna od 20-01-2015
CEBULA DO OBIERANIA
Rozwożę cebulę do obierania po domach, cebula w skrzynkach,ładna,gruba, płatność przy odbiorze, miła atmosfera, praca cały rok, więcej informacji pod numerem telefonu.

Kontakt:
Mateusz Inowrocław tel. 883966996
kulikm90@gmail.com

Oferta nr 194324 ważna od 19-01-2015
Opiekunka
Zatrudnię Panią w średnim wieku do opieki nad dzieckiem. pytania proszę kierować tylko na halinabydg@wp.pl

Kontakt:
tel.


Oferta nr 194302 ważna od 19-01-2015
kucharza zatrudnie
przyjmne do pracy kucharza, mile widzane doswiadczenie w gastronomii. osobe, która lubiaca prace w kuchni. więcej informacji w da grasso lub gril house.. ul.Niepodległosci68 Inowrocław

Kontakt:
Inowroclaw tel. 512286265


Oferta nr 194298 ważna od 19-01-2015
Zatrudnię osobę nadzorującą produkcje
Firma zajmująca się obróbką drewna oraz metali zatrudni osobę nadzorującą proces produkcji. Praca w Pakości

Kontakt:
Pakość tel. 726-46-46-46


Oferta nr 194292 ważna od 19-01-2015
Sprzedawca - magazynier
zatrudnimy na stanowisko sprzedawca- magazynier osobę kontaktową , kreatywną gotową do podejmowania nowych wyzwań. Cv proszę wysyłać w pliku Word lub Adobe na adres ; inowroclaw@servitor.pl

Kontakt:
Servitor Inowrocław tel.
inowroclaw@servitor.pl

Oferta nr 194268 ważna od 19-01-2015
 Zatrudniamy pracowników fizycznych
Zatrudnimy pracowników fizycznych do montażu pudełek ozdobnych. Prosta praca wykonywana w domu, stała lub dorywcza, nie wymagamy kwalifikacji. Wymagane zdolności manualne, oraz ukończone 16 lat. Możliwość zatrudnienia na etat dla najbardziej produktywbych osób. Zarobki od 1680 nawet do 3000zł na miesiąc. Prosimy o kontakt za pomocą poczty email !!!

Kontakt:
Optima Inowrocław tel.
biuro.optimapack@gmail.com

Oferta nr 194263 ważna od 19-01-2015
zatrudnie do opieki
Zatrudnie młodą dziewczyne (studentke) do opieki nad 13-stą letnią dziewczyną wieczorami. Więcej informacji pod numerem telefonu 534809333

Kontakt:
Przybylska Aleksandra Inowrocław tel. 534809333
aleks0531@gmail.com

Oferta nr 194259 ważna od 19-01-2015
 Praca przy inwentaryzacji- INOWROCŁAW
Zatrudnimy osoby do pracy przy inwentaryzacji w dniach 25.01 oraz 1,11 i 15.02.2015 Wymagania: - dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność. Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 8,00 zł/h brutto, - dodatkowo premiujemy inwentaryzacje wyjazdowe. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY: o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: proszę kliknąć lub skopiować poniższy link http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Polska&source=169 Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego. ISSP Sp. z o.o. nr rejestru agencji zatrudnienia 10629

Kontakt:
ISSP Inowrocław tel. 713778881
inwent.rekrutacja@issp.pl

Oferta nr 194258 ważna od 19-01-2015
 Sprzedawca w salonie firmowym DEKORAMA
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawcy w salonie firmowym. Wymagana wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem i zaangażowanie w wykonywaną pracę.Oferujemy pracę w stabilnej firmie, niezbędne szkolenia,umowę o pracę.

Kontakt:
DEKORAMA Inowrocław tel. 516 163 920
lukasz.korcz@dekorama.eu

Oferta nr 194254 ważna od 19-01-2015
Recepcjonistka
zatrudnię na recepcje zmiany również nocne stawka 7 zł /h zainteresowanych proszę o nadsyłane CV na adres e-mail: hotel-inow@wp.pl

Kontakt:
Inowrocław tel.


Oferta nr 194246 ważna od 19-01-2015
MECHANIK LUB ELEKTRYK SAMOCHODOWY
WITAM. Masz już dość swojego pracodawcy? Masz pomysł na otworzenie swojego warsztatu i chciałbyś pracować na swoje rozliczenie? Zadzwoń być może się dogadamy. Posiadam budynek, który można przekształcić w warsztat i działać na własną rękę.

Kontakt:
tel. 667 143 115


Oferta nr 194244 ważna od 19-01-2015
PRACA NA MYJNI
ZATRUDNIĘ DO PRACY W MYJNI SAMOCHODOWEJ

Kontakt:
INOWROCŁAW UL. CICHA 28 tel. 502-621-913


Oferta nr 194240 ważna od 19-01-2015
KAMIENIARZ
ZATRUDNIMY KAMIENIARZA Z DOŚWIADCZENIEM DO OBRÓBKI GRANITU (NAGROBKI, PARAPETY,BLATY KUCHENNE ITD.)

Kontakt:
tel. 796695995,796695996


Oferta nr 194226 ważna od 19-01-2015
Pracownik działu handlowego w Inowrocław
Opis stanowiska: • Aktywna sprzedaż nowych samochodów • Realizacja planów sprzedażowych • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji z klientami • Współpraca z obecnymi kontrahentami • Bieżące raportowanie podejmowanych działań i wyników Wymagania: • Wykształcenie minimum średnie • Umiejętność pracy w oparciu o plany sprzedażowe • Konsekwencja w działaniu • Zdolności negocjacyjne • Predyspozycje techniczne oraz zamiłowanie do motoryzacji • Prawo jazdy kat. B Oferujemy: • Umowę o pracę, pełen etat • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników • Możliwość rozwoju Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. CV proszę przesyłać na adres praca@autostyl.biz.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt:
Auto Styl Inowrocław tel.
praca@autostyl.biz.pl

Oferta nr 194211 ważna od 19-01-2015
szwaczki zatrudnię
szwaczki zatrudnię, szycie tapicerki meblowej,praca na akord

Kontakt:
inowrocław tel. 508484130


Oferta nr 194204 ważna od 18-01-2015
Sprzedawca / sprzedaż bezpośrednia
Masz pracę która cię nie satysfakcjonuje, masz wolne popołudnia bądź weekendy, nie boisz się wyzwań? Proponujemy dodatkowe zajęcie które może zmienić twoje życie! Zadania: -pozyskiwanie klienta, -doradztwo, -utrzymanie bardzo dobrych kontaktów z klientami, -współpraca z grupą, Zapewniamy: -możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie -unikalne, przyjazne środowisko pracy -nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy, -wysokie zarobki,umowa zlecenie - system prowizyjny, -indywidualna ścieżka kariery, -elastyczne godziny pracy, -bezpłatne szkolenia Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy w celu umówienia indywidualnego spotkania na którym zostaną przedstawione szczegóły współpracy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:
Inowrocław tel.
kol.praca@wp.pl

Oferta nr 194182 ważna od 18-01-2015
Kasjer/bileterek
Zatrudnimy w KINOMAX na stanowisku kasjer/bileter oraz kinooperator osoby z minimum średnim wykształceniem. Prosimy składanie aplikacji Tylko osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy ! pod adresem: kinomax.praca@gmail.com

Kontakt:
Inowrocław tel.
kinomax.praca@gmail.com

Oferta nr 194180 ważna od 18-01-2015
 Zatrudnię Agenta ds. Nieruchomości
Zatrudnię Agenta ds. Nieruchomości Miejsce pracy: Inowrocław i okolice Wymagania: wykształcenie min. średnie, komunikatywność, dyspozycyjność, operatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office) Oferujemy: pracę na umowę zlecenie, motywujący system wynagrodzeń w zależności od osiąganych wyników, nienormowany czas pracy, pracę w miłej atmosferze, telefon komórkowy, szkolenia. Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie tzw. czynności pomocniczych z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami pod nadzorem licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Do podstawowych zadań będzie należało przyjmowanie ofert i obsługa osób poszukujących nieruchomości, a także udział w sporządzaniu dokumentacji nieruchomości, przygotowywanie opisów, obsługa korespondencji elektronicznej. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na dokumentach prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: praca.investor@gmail.com Biuro Finansów i Nieruchomości „Investor”, Aleja Sienkiewicza 15/1, 88-100 Inowrocław

Kontakt:
Biuro Finansów i Nieruchomości Investor tel.
praca.investor@gmail.com

Oferta nr 194089 ważna od 18-01-2015
Kierowca C+E
POSZUKUJE KIEROWCY KAT C+E PRACA PO KRAJU, WEEKENDY W DOMU. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT POD NR TEL 535266690

Kontakt:
tel.


Oferta nr 194084 ważna od 18-01-2015
Przedstawiciel Handlowy/praca dodatkowa
Witam serdecznie renomowana firma zajmująca się dystrybucją produktów ekologicznych poszukuje kandydata na stanowisko przedstawiciel handlowy/sprzedaż bezpośrednia Zadania: -pozyskiwanie klienta, -doradztwo, -utrzymanie bardzo dobrych kontaktów z klientami, -współpraca z grupą, Wymagane: -doświadczenie w sprzedaży, -umiejętność budowania relacji z klientem również przez telefon, -zaangażowanie i rzetelność, -wysoka kultura osobista, -prawo jazdy B mile widziane Zapewniamy: -możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie -unikalne, przyjazne środowisko pracy -nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy, -wysokie zarobki,umowa zlecenie - system prowizyjny, -indywidualna ścieżka kariery, -elastyczne godziny pracy, -bezpłatne szkolenia Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na podany mail w celu umówienia indywidualnego spotkania na którym zostaną przedstawione szczegóły współpracy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kontakt:
Inowrocław tel.
kol.praca@wp.pl

Oferta nr 194047 ważna od 18-01-2015
 Przyjmę na STAŻ osobę do 25 r.ż.
Firma handlowo-usługowa związana z branżą budowlaną przyjmie stażystę/kę. Zadania: prowadzenie biura, obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych. Wymagania: wykształcenie średnie z maturą, biegła obsługa komputera, pogodne usposobienie. Aplikację zawierającą CV oraz list motywacyjny (z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), proszę przesyłać na adres rekrutacja@invest-support.pl Uprzejmie informuję, iż skontaktuję się wyłącznie z wybranymi osobami.

Kontakt:
PZTiU Invest-Support Inowrocław tel.
rekrutacja@invest-support.pl

Oferta nr 193900 ważna od 16-01-2015
ANGLIA- pracuj jako opiekun/ka osób star
Posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Rozpocznij współpracę z Promedica24. Oferujemy pracę dla opiekunów osób starszych na terenie Wielkiej Brytanii. Decydując się na współpracę z Promedica24 podejmujesz bezpieczną i legalną pracę. Wymagania jakie stawiamy przed kandydatami to: 1. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego 2. Doświadczenie w opiece nad seniorami Promedica24 zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenie przygotowujące do wyjazdu oraz całodobowe wsparcie koordynatora. Zadzwoń do Nas i umów się na spotkanie z Rekruterem: Toruń, ul. Fosa Staromiejska 26, tel. 519 690 440. Masz pytania? Napisz do nas: torun@promedica24.pl

Kontakt:
tel. 519 690 440
torun@promedica24.pl

Oferta nr 193887 ważna od 16-01-2015
Trener piłki nożnej
prowadzenie zajęć z piłki nożnej dla dzieci , praca w godzinach 16:00 - 19:00

Kontakt:
Akademii Piłkarskiej SOCCER Inowrocław tel.
soccer@akademiapilkarska.com.pl

Oferta nr 193826 ważna od 16-01-2015
Zatrudnię kucharzy
Restauracja Olimp w Galerii Solnej zatrudni kucharzy. Kontakt pod nr tel. 510-985-329.

Kontakt:
tel. 510-985-329


Oferta nr 193817 ważna od 15-01-2015
Przyjmę na staż pracownika biurowego
Przyjmę na staż pracownika biurowego. Wymagany status studenta. Praca w Pakości.

Kontakt:
Pakość tel.
pracawpakosci@gmail.com

Oferta nr 193785 ważna od 15-01-2015
 SZYBKA POŻYCZKA BEZ BIK NA DOWÓD
Szybka pożyczka na dowód bez bik. Umowa w miejscu zamieszkania klienta, raty do uzgodnienia w zależności od weryfikacji klienta. System spłat tygodniowy lub miesięczny. Przykładowo kwota 1000 zł rata 142,90 przez 12 miesięcy. Pierwsza rata dopiero miesiąc po podpisaniu umowy :) Pożyczki nawet do 10 000 zł ! Pieniądze nawet w ten sam dzień, specjalnie dla Ciebie i Twoich potrzeb działamy 7 dni w tygodniu.

Kontakt:
Szymon Pakość +- 20 km od tel. 666062532
pr_polska@o2.pl

Oferta nr 193782 ważna od 15-01-2015
kelner/ kelnerka
Zatrudnimy na stanowisko kelner/ kelnerka OBOWIĄZKI: - bezpośrednia obsługa gości restauracji zgodnie z obowiązującymi standardami - obsługa cateringów, bankietów - przyjmowanie i realizacja zamówień - dbanie o dobry wizerunek firmy - dbałość o estetykę stanowiska pracy oraz pozostawienie go po zakończonej zmianie w należytej czystości WYMAGANIA: - doświadczenie w pracy na stanowisku kelner/kelnerka - aktualna książeczka - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność i odporność na stres - motywacja do pracy OFERTA: - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę - możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego - interesującą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego - odpowiedzialność i swobodę w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu własnych pomysłów - stabilność zatrudnienia Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji 6eden6@wp.pl

Kontakt:
Restauracja Eden Gniewkowo tel.
6eden6@wp.pl

Oferta nr 193779 ważna od 15-01-2015
zatrudnię Ślusarz Tworzyw Sztucznych
Ślusarz Tworzyw Sztucznych zadania - praca na produkcji, obróbka tworzyw sztucznych, praca z użyciem elektronarzędzi, przygotowywanie elementów do malowania, wymagania- wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, zdolności manualne, zainteresowania techniczne, oferta- stabilne warunki zatrudnienia, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego, umowa o pracę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys-CV drogą mailową na adres: praca@firmabuster.pl Kontakt: Buster Sp.J. Inowrocław tel. 523592365 praca@firmabuster.pl

Kontakt:
Buster Inowrocław tel. 523592365
praca@firmabuster.pl

Oferta nr 193756 ważna od 15-01-2015
zatrudnię Kontroler Jakości
Poszukujemy do pracy osoby na stanowisko Kontroler Jakości zadania - praca na produkcji, kontrola wyrobów metalowych-wycinanych plazmowo, giętych i spawanych wymagania- wykształcenie zawodowe lub średnie, dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi, znajomość obsługi komputera, zainteresowania techniczne, oferta- stabilne warunki zatrudnienia, praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego, umowa o pracę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej życiorys-CV drogą mailową na adres: praca@firmabuster.pl

Kontakt:
Buster Inowrocław tel. 523592365
praca@firmabuster.pl

Oferta nr 193752 ważna od 15-01-2015
MAGAZYNIER
Firma EUROPANELS poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER. Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny; sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań; znajomość obsługi komputera; motywacja i zaangażowanie; umiejętność pracy w zespole; chęci podjęcia pracy na dłużej; doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane. Oferujemy: dogodne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie; zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełen etat; pracę w młodym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres email: biuro.kadry85@gmail.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883). Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:
tel.
biuro.kadry85@gmail.com

Oferta nr 193733 ważna od 15-01-2015
Kierowców pojazdów ciężarowych
Zatrudnię kierowców pojazdów ciężarowych na chłodnie, kat.C, C+E, wynagrodzenie 3500 - 4500 zł. netto. Jazda tylko na terenie kraju. tel. do kontaktu 691 494 329

Kontakt:
Tomasz Urbański Inowrocław, Pakość tel. 607519070
mottrans@interia.pl

Oferta nr 193732 ważna od 15-01-2015
Praca w auto-myjni
Przyjmę panie do pracy w auto-myjni . W zakres obowiązków wchodzi mycie i sprzątanie aut, utrzymanie porządku na stanowisku pracy itp. Praca nie należy do lekkich więc zapraszamy młode, energiczne osoby, które zakończyły już edukację. Więcej szczegółowych informacji udzielamy osobiście na ul. Andzeja 7 w Inowrocławiu lub pod podanym numerem telefonu w godzinach 9-18. Zapraszam

Kontakt:
Auto-myjnia Inowrocław tel. 504008952


Oferta nr 193709 ważna od 15-01-2015
Zatrudnię mgr farmacji
Apteka w Dobrem koło Radziejowa zatrudni mgr farmacji od zaraz. Zapewniamy miłą atmosferę i dobre wynagrodzenie.

Kontakt:
Dobre tel. 509373301


Oferta nr 193676 ważna od 14-01-2015
Generali - zatrudni telemarketerkę
Firma Generali zatrudni 2 osoby w charakterze telemarketerki. Oferujemy ciekawą pracę za stałe wynagrodzenie, od poniedziałku do piątku. Wymagania: intligencja, miły głos, odpowiedzialność, pracowitość, komunikatywność. CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy.

Kontakt:
Generali Inowrocław tel.
generali_praca@wp.pl

Oferta nr 193657 ważna od 14-01-2015
 PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Firma AGRITEAM wprowadza na rynek Polski maszyny rolnicze renomowanych zagranicznych producentów. Naszym celem jest sprzedaż maszyn solidnych, trwałych, niezawodnych, precyzyjnych, a przede wszystkim dających satysfakcję rolnikom decydującym się na ich zakup. Poszukujemy PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO NA TERNIE POW.INOWROCŁAWSKIEGO, MOGILEŃSKIEGO, RADZIEJOWSKIEGO. Opis stanowiska: nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z gospodarstwami rolnymi, sprzedaż maszyn i części zamiennych, fachowe doradztwo techniczne w dziedzinie mechanizacji rolnictwa. Wymagania: znajomość branży rolnej (maszyny, części zamienne), zorientowanie na klienta, zaangażowanie, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, znajomość języka angielskiego i CHĘĆ DO PRACY! Oferujemy: Atrakcyjne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę w pracy, motywacyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego. Forma kontaktu: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres: praca@agriteam.pl. Dokumenty można dostarczyć również osobiście na adres: Trląg 14, 88-160 Janikowo

Kontakt:
tel. 663 003 004
praca@agriteam.pl

Oferta nr 193590 ważna od 14-01-2015
 Zatrudnię przedstawiciela handlowego
Firma Fitochem pilnie poszukuje osób do pracy! Obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów, sprzedaż środków do produkcji rolnej, doradztwo w dziedzinie uprawy roślin rolniczych. Wymagania: wykształcenie rolnicze, znajomość branży rolnej (środki ochrony roślin, nawozy, materiał siewny), zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy własnej, prawo jazdy kat.B Oferujemy: przyjazną atmosferę pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia, motywacyjne wynagrodzenie. CV proszę wysyłać na adres:praca@fitochem.pl lub dostarczyć osobiście: PPHU FITOCHEM SP. J., Trląg 14, 88-160 Janikowo

Kontakt:
tel.


Oferta nr 193588 ważna od 14-01-2015
Kierowca C+E transport międzynarodowy
Firma z Inowrocławia poszukuję kierowcy międzynarodowego. Wymagane: -Kurs na przewóz rzeczy, aktualne badania lekarskie, orzeczenie psychologiczne -mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym kontakt:601671174, 605917128

Kontakt:
tel. 601671174 , 605917128
transan@interia.pl

Oferta nr 193578 ważna od 14-01-2015
 ZATRUDNIMY MAGAZYNIERA
Ferrum Fabryka Okien i Drzwi zdecydowanie zatrudni na stanowosko magazyniera osobę o wksazanych kwalifikacjach : 1. Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera 2. Wykształcenie minimum średnie 3. Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń peryferyjnych 4. Umiejętność pracy w zespole Oferujemy pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość rozwoju zawodowego, odpowednie wynagrodzenie do zajmowanego stanowiska pracy. CV prosimy składać na adres email rekrutacja@ferrum.net.pl lub listownie na adres siedziby : 88-100 Inowrocław , Latkwo 37/38

Kontakt:
Ferrum Fabryka Okien i Drzwi Inowrocław tel.
rekrutacja@ferrum.net.pl

Oferta nr 193564 ważna od 14-01-2015
Pracownik do czyszczenia sprzętu...
... Poszukujemy osoby do czyszczenia cięzkiego sprzętu kuchennego. Praca odbywać się będzie w godzinach wieczornych i/lub nocnych. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie -umowa o prace -praca w miłej atmosferze -możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (praca dodatkowa) Oczekiwania: -dyspozycyjność -odpowiedzialność -zapał do pracy -komunikatywność Wszystkie osoby chętne zapraszamy do wysyłania CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy.

Kontakt:
Inowrocław tel.
rekrutacja.solna@wp.pl

Oferta nr 193536 ważna od 13-01-2015
Kierowca kat.B
Zatrudnię kierowce na busa w transporcie międzynarodowym,wymagana kat.B,mile widziane doświadczenie.Z okolic Inowrocławia.Oferty proszę kierować na adres e-mail.

Kontakt:
tel.
bono49@interia.eu

Oferta nr 193534 ważna od 13-01-2015
Kierownik salonu Inowrocław
Kierownik salonu Firma Synak Meble poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWNIK SALONU w Inowrocławiu. Ofertę kierujemy do osób: - z doświadczeniem w handlu na kierowniczym stanowisku, - potrafiących analizować dane - chętnych do rozwoju zawodowego, - zaangażowanych, odpowiedzialnych i potrafiących samodzielnie myśleć. Osobie zatrudnionej zapewniamy: - pracę w zgranej i doświadczonej załodze, która potrzebuje "sternika". - umowę o pracę z wynagrodzeniem prowizyjnym - szkolenia. Na dokumentach prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”.

Kontakt:
Synak Meble Sp. z o.o. tel.
agnieszka.lipkowska@synak.com.pl

Oferta nr 193497 ważna od 13-01-2015
Dekarz lub Cieśla do pracy w Niemczech
Potrzebny Dekarz lub Cieśla do pracy w Niemcziech.Praca u pracodawcy Niemieckiego od zaraz.Wymagania znajomość specyfiki zawodu umiejętność czytania rysunku bez nałogów prawo jazdy wiek 25-35 lat. tel.668996441 lub +4915214456658 po godz.15 lub na maill zbyszek1970@buziaczek.pl

Kontakt:
tel. +4915214456658 /668996441
zbyszek1970@buziaczek.pl

Oferta nr 193490 ważna od 13-01-2015
 Sprzedawca/Florysta
Szukamy osób na stanowisko florysta/sprzedawca do kwiaciarni. CV można zostawiać w sklepie w Galerii Solnej.

Kontakt:
Galeria Kwiatów Inowrocław tel.
sandra.swigon@gmail.com

Oferta nr 193486 ważna od 13-01-2015
 Zatrudnimy pracowników fizycznych-Montaz
Zatrudniamy osoby do montażu pudełek ozdobnych. Praca stała lub dorywcza w domu, nie wymagamy kwalifikacji, wymagane ukończone 16 lat. Zarobki od 1680 do 3000zł na miesiąc. Możliwość zatrudnienia na bezterminową umowę o pracę dla produktywnych osób. Zgłoszenia prosimy przesyłać na email.

Kontakt:
Consultant tel.
vipartstudio@consultant.com

Oferta nr 193446 ważna od 13-01-2015

Zatrudnię opiekunkę od zaraz do 9miesięcznej dziewczynki. Może być chcąca dorobić studentka lub pani na emeryturze.

Kontakt:
Inowrocław tel. 506302518


Oferta nr 193393 ważna od 12-01-2015
Night Club QUEENS zatrudni Panie !!
Night Club QUEENS w Gliwicach zaprasza do współpracy ! Niepowtarzalnie najlepszy Club w Polsce zatrudni: tancerki, masażystki, barmanki/kelnerki. Tylko u nas zarobisz dwa razy więcej niż w innych klubach !! (zadzwoń, sprawdź !!) Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy: *zakwaterowanie gratis *dobre zarobki *dyskrecję *ochronę *miłą atmosferę pracy Zainteresowane Panie prosimy o kontakt telefoniczny (po godzinie 16-tej) lub e-mail. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kontakt:
Queens Gliwice tel. 888 555 008
queensnc@op.pl

Oferta nr 193357 ważna od 12-01-2015
POMOC KUCHENNA
Zatrudnię Panią na staż na stanowisku Pomoc Kuchenna. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres info@pizzeriawenezia.pl lub dostarczenie do lokalu (ul. Paderewskeigo 5).

Kontakt:
Pizzeria Wenezia Inowrocław tel.
info@pizzeriawenezia.pl

Oferta nr 193340 ważna od 12-01-2015
poszkujemy inspektora ds controllingu
Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy, na stanowisko: Inspektor ds. controllingu Miejsce pracy : Mogilno Nr ref. : CON 1/2015 Zadania: - opracowywanie analiz i raportów na potrzeby zarządcze Spółki - opracowywanie i wdrażanie narzędzi controllingu w Spółce - udział w procesie sporządzania budżetów, planów i prognoz finansowych - monitoring realizacji planów - analiza odchyleń od planów i prognoz finansowych - inicjowanie działań optymalizujących w obszarze przychodów i kosztów - wspomaganie pozostałych działów firmy. Wymagania: - wykształcenie wyższe ekonomiczne - doświadczenie w księgowości - dobra znajomość języka angielskiego - znajomość prawa podatkowego - zdolności analityczne - bardzo dobra znajomość programu Word, Excel - dyspozycyjność skrupulatność rzetelność komunikatywność - prawo jazdy kat. B Oferujemy : - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju i zdobycia szerokiego doświadczenia Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: kadry-rekrutacja@chemirol.com.pl z dopiskiem w tytule CON 1/2015. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)

Kontakt:
PUH Chemirol Sp. zo.o. Mogilno tel. 52 3188849
kadry-rekrutacja@chemirol.com.pl

Oferta nr 193318 ważna od 12-01-2015
praca dla hostessy
Poszukuję hostessdo pracy na targach 8.02.2015. Wstępnie praca w godz. 8.00 - 20.00. Obowiązki: obsługa stoiska targowego, roznoszenie ulotek. Mile widziane studentki. Do zgłoszenia proszę dołączyć aktualne zdjęcie. CV proszę wysyłać na adres: gosciniec.podmlynem@op.pl. Kontakt tel. 504 757 402 po godz. 13.00.

Kontakt:
Inowrocław tel. 504757402
gosciniec.podmlynem@op.pl

Oferta nr 193316 ważna od 12-01-2015
praca dla projektanta mebli
zatrudnimy na stanowisko-projektant mebli na zamówienie.Oczekiwana kreatywność,znajomość rysunku technicznego i programów do tworzenia projektów i wizualizacji. Mile widziana znajomość języków obcych oraz technologii wykonawstwa i produkcji mebli

Kontakt:
PPUH AKAN Inowrocław tel. 52-353-34-79
meble@akan.com.pl

Oferta nr 193312 ważna od 12-01-2015
POMOC HOTELOWA
Firma z Inowrocławia do nowo otwartej działalności prowadzonej na zasadach hotelowych szuka osoby na stanowisko: POMOC HOTELOWA OPIS STANOWISKA Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: - Utrzymanie czystości w pokojach, jak również w całym obiekcie (mycie, odkurzanie, zmiana pościeli, prasowanie) - Zapewnienie zaopatrzenia w środki czystości - Przygotowywanie i wydawanie śniadań dla gości - Obsługę ekspresu wysokociśnieniowego WYMAGANIA - Wysoka kultura osobista - Dokładność - Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem porządku Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres biuro@platinum-apartamenty.pl bądź kontakt pod numerem +48 882-013-091 Prosimy o zamieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. Nr 133, poz. 883).”

Kontakt:
WAMA Sp. z o.o. sp. kom. Inowrocław tel. 882-013-091
biuro@platinum-apartamenty.pl

Oferta nr 193311 ważna od 12-01-2015
Zatrudnię fryzjera/fryzjerkę
GÓRNY Studio Fryzur zatrudni fryzjera/kę. kontakt:662352258

Kontakt:
tel. 662352258


Oferta nr 193306 ważna od 12-01-2015
Kierowcę kat. C zatrudnię
Zatrudnię kierowcę z kat.C (przewóz rzeczy) na sam. asenizacyjny.

Kontakt:
Usługi komunalne CZARSYN s.c. Inowrocław tel. 52 355 34 12


Oferta nr 193296 ważna od 12-01-2015
AJENT
Międzynarodowy koncern dystrybucji prasy, prowadzący dynamicznie rozwijającą się w Polsce sieć sklepów pod marką „RELAY” I „INMEDIO”, poszukuje kandydatów na stanowiska: AJENT/AJENTKA SKLEPU PRASOWEGO INOWROCŁAW Od kandydatów oczekujemy:  sumienności w realizowaniu powierzonych zadań  gotowości do pracy w oparciu o sprawdzone standardy funkcjonowania sklepu  umiejętności obsługi komputera,  prowadzenia działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży lub pracy na stanowisku sprzedawcy w sklepie należącym do sieci sprzedaży. Oczekujemy na zgłoszenia od kandydatów pełnych entuzjazmu, dynamicznych, lubiących obsługę klienta. Oferujemy:  odpowiedzialną i pełną wyzwań współpracę z siecią o silnej pozycji na rynku,  profesjonalne szkolenia przygotowujące do prowadzenia sklepu,  w pełni wyposażony lokal,  pomoc i opiekę w samodzielnym prowadzeniu sklepu,  możliwości dalszego rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 25.01.2015 r. CV i listu motywacyjnego mailem na adres: bartosz.dziuba@hds.pl lub pocztą na adres: HDS Polska Sp. z o. o. Biuro Regionu Północ ul. Gen. M. Wittekówny 2/9, 81-173 Gdynia Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Kontakt:
tel. 506015362


Oferta nr 193195 ważna od 11-01-2015
 Doradca - Agent ds. Nieruchomości - WGN
Biuro WGN Nieruchomości - Największy polski koncern obrotu nieruchomościami poszukuje osób na stanowisko Doradca-agent ds. nieruchomości. Oferujemy pełen pakiet szkoleń, w pełni wyposażone stanowisko pracy, służbowe auto itp. oraz atrakcyjne zarobki w oparciu o system prowizyjny bez górnej granicy!!! Od kandydatów oczekujemy zaangażowania w wykonywaną pracę w oparciu o dobrą organizację pracy, nastawienie na realizację wytyczonych sobie celów, determinację w działaniu, komunikatywności w kontaktach z klientami. Mile widziane osoby z doświadczeniem handlowym. Praca w oparciu o umowę zlecenie dla najlepszych możliwe zatrudnienie na umowę o pracę. Zapewniamy szkolenia, wsparcie licencjowanego Pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz miłą atmosferę pracy. Praca polega na pozyskiwaniu ofert nieruchomości, przygotowanie i wprowadzanie ich do systemu informatycznego, monitorowaniu rynku nieruchomości, prezentacji ofert zainteresowanym klientom. Dołącz do najlepszych!!! Wyślij swoje podanie i CV koniecznie ze zdjęciem na adres inowroclaw@wgn.pl. WGN Nieruchomości ul. Biskupa Laubitza 4.

Kontakt:
WGN Nieruchomości Inowrocław i okolice tel.
inowroclaw@wgn.pl

Oferta nr 193127 ważna od 10-01-2015
Zatrudnię mechanika
Zatrudnię mechanika samochodów osobowych z doświadczeniem. Motywujące wynagrodzenie, umowa o pracę

Kontakt:
Inowrocław tel. 514-977-527


Oferta nr 193089 ważna od 10-01-2015
PH Multimedia Inowrocław
Chcesz stać się częścią dynamicznie rozwijającej się firmy telekomunikacyjnej? Czujesz głód sukcesu? Marzysz o satysfakcjonującej, dającej możliwości rozwoju pracy? Sprawdź czy nie mamy propozycji właśnie dla ciebie. W momencie rozpoczęcia naboru w przypadku, gdy Twój profil będzie odpowiadał stawianym przez nas wymaganiom, skontaktujemy się z Tobą osobiście.

Kontakt:
Multimedia Inowrocławokolice tel.
b.zdyb@multimedia.pl

Oferta nr 193063 ważna od 09-01-2015
PRACA - POLIGRAFIA
Firma poligraficzna zatrudni osobę z wykształceniem technicznym, posiadającą bardzo dobrą znajomość obsługi komputera. Praca związana jest z obsługą systemów produkcyjnych oraz wykonywaniem prac introligatorskich. Mile widziane doświadczenie i wiedza dotycząca poligrafii. Podanie i CV winno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Kontakt:
Inowrocław tel.
praca.drukarnia.inowroclaw@gmail.com

Oferta nr 193061 ważna od 09-01-2015
SPRZEDAWCA
Zatrudnię pracownika w charakterze sprzedawcy z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Kontakt:
tel. 601-224-926


Oferta nr 193012 ważna od 09-01-2015
Stolarz, Technolog, spawacz, lakiernik
FIRMA KMW INVEST (INOWROCŁAW) PRZEPROWADZA REKRUTACJĘ NA STANOWISKA: 1. TECHNOLOG z wykształceniem wyższym Zakres obowiązków: opracowywanie technologii nowo wdrożonych wyrobów; programowanie maszyn sterowanych numerycznie; optymalizacja produkcji w celu zmniejszenia kosztów Możliwość przyuczenia osób po studiach technicznych znających rysunek techniczny oraz oprogramowanie AutoCAD. Minimalna stawka: 2800 zł brutto. POTRAFISZ WIĘCEJ? ZARABIASZ WIĘCEJ! 2. LAKIERNIK MEBLOWY Zakres obowiązków: produkcja mebli sklepowych Stawka negocjowana jest w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności Możliwość przyuczenia do malowania lakierników samochodowych 3. STOLARZ MEBLOWY Zakres obowiązków: produkcja mebli sklepowych Stawka negocjowana jest w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności 4. OPERATOR CNC Posiadamy centra CNC i poszukujemy operatorów/ ludzi mających zdolności techniczne i dobrą orientację przestrzenną potrzebną do programowania i obsługi Stawka negocjowana jest w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności Przyjmujemy osoby bez doświadczenia 5. SPAWACZ METODĄ TIG Wymagania: posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych TIG Przyjmujemy osoby bez doświadczenia WYŚLIJ NAM SWOJE CV JUŻ TERAZ! NA ADRES: rekrutacja@kmw-invest.pl

Kontakt:
KMW Invest Inowrocław tel. 534253358
rekrutacja@kmw-invest.pl

Oferta nr 193005 ważna od 09-01-2015
instruktor/ka fitness
poszukuję kompetentnej osoby do prowadzenia grupowych zajęć aerobowych, interwałowych, funkcjonalnych itp, w zależności od specjalizacji zainteresowanych. Klub znajduję się w Janikowie koło Inowrocławia w budynku krytej pływalni. Osoby zainteresowane proszę wysyłać cv na adres sport.line@o2.pl, klub zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane przez siebie oferty.

Kontakt:
Sport Line Janikowo tel.
sport.line@o2.pl

Oferta nr 192990 ważna od 09-01-2015
Technik Utrzymania Ruchu
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, lidera z branży energetyki wiatrowej poszukujemy osoby na stanowisko Technik Utrzymania Ruchu na farmie wiatrowej w Radziejowie z okolic Inowrocławia lub Kruszwicy. Kandydat zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeprowadzenie zaplanowanych przeglądów turbin wiatrowych i elementów sieci, wymianę łożysk czy oleju w skrzyni biegów, naprawianie awarii oraz wypełnianie dokumentacji i raportów dotyczących stanów turbin, prowadzenie ewidencji części zamiennych. Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia elektrycznego, automatycznego lub informatycznego, dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny) oraz doświadczenia w pracy w utrzymaniu ruchu (nie musi być to związane z farmami wiatrowymi).

Kontakt:
tel.
gosciniak@hays.pl

Oferta nr 192879 ważna od 08-01-2015
SZUKAM SPEDYTORA
W związku z rozwojem Naszej firmy specjalizującej się w spedycji krajowej i międzynarodowej poszukujemy osoby na stanowisko: SPEDYTOR   Miejsca pracy: Barcin   Region: kujawsko-pomorskie   Opis stanowiska:   - obsługa klientów,   - budowanie długoterminowych relacji z klientami i partnerami spedycyjnymi,   - rozwój bazy klientów,   - prowadzenia aktywnej sprzedaży w zakresie oferowanych usług,   - nadzór nad realizacją zleceń,   - kształtowanie właściwego wizerunku firmy.   Wymagania:   - doświadczenie w spedycji minimum 2 lata,   - wykształcenie min. średnie,   - znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego w stopniu bardzo dobrym,   - odporność na stres,   - komunikatywność,   - zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji,   - bardzo dobra organizacja pracy,   - umiejętność pracy w zespole,   - umiejętność ustalania priorytetów.   Oferujemy:   - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,   - przyjazną atmosferę pracy,   - atrakcyjne wynagrodzenie (premie),   - rozwój zawodowy.   Zainteresowane osoby prosimy o przesłania aplikacji na email arbakaj@wp.pl lub kontakt 781-993-860

Kontakt:
Bakaj Artur Barcin tel. 781993860
arbakaj@wp.pl

Oferta nr 192833 ważna od 08-01-2015
kierowca / operator - podnośnik koszowy
Zatrudnię kierowcę na podnośnik koszowy najlepiej z uprawnieniami lub przeszkolę.

Kontakt:
Usługi komunalne CZARSYN s.c. Inowrocław tel. 52 355 34 12


Oferta nr 192803 ważna od 08-01-2015
 zdbobnikow szkła kryształowego
firma Pawlo-Crystal jako podwykonawca przy R&S International Business Development Company sp. z o.o(dawna HUTA SZKLA IRENA) nadal poszukuje zdobników szkla krysztalowego.Podania o pracę można nadal skladać w siedzibie firmy (portiernia HSG IRENA) .ogloszenie to jest również informacja dla osbób które podczas rekrutacji mogły zostać omyłkowo pominięte (prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku braku kontaktu z naszej strony ). Planowany termin rozpoczęcia to pierwszy tydzień Lutego 2015

Kontakt:
PAWLO-CRYSTAL ------------------------------------------------ tel. 5057137005
pawlocrystal@gmail.com

Oferta nr 192724 ważna od 07-01-2015
Kierowca C+E
Firma transportowa z siedzibą w Inowrocławiu zatrudni kierowcę kat. C+E, na międzynarodówkę. Główne kierunki to Francja, Belgia, Czechy. Mile widziane doświadczenie. Oferujemy miłą atmosferę, dogodne warunki pracy oraz wysokie zarobki. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt:
UTC Grażyna Pietrzak Inowrocław tel. 606-948-616
praca.pietrzak@wp.pl

Oferta nr 192711 ważna od 07-01-2015
Mobilny Doradca Finansowy
Nowa powstała Spółka branży finansowej w związku z wprowadzeniem Nowego Produktu skierowanego dla osób z zajęciami komorniczymi zatrudni Mobilnych Doradców Finansowych z Inowrocławia i okolic. Gwarantujemy wysoką przyznawalność Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy Aplikację CV + list motywacyjny prosimy składać na adres mailowy : kredyty59@wp.pl

Kontakt:
Monika tel. 517403930
kredyty59@wp.pl

Oferta nr 192696 ważna od 07-01-2015
Budowlancow
przyjme budowlancow do prac wykonczeniowych sufity podwieszane szpachlowanie malowanie docielenia

Kontakt:
tel. 570-046-982


Oferta nr 192641 ważna od 06-01-2015
 Koordynator ds.sprzedaży.
Firma AVON Cosmetics Polska Sp.zo.o szuka PRACOWNIKÓW na stanowisko: KOORDYNATOR GRUPY SPRZEDAŻOWEJ. Obecnie prowadzimy rekrutację na terenie Ostrowii Mazowieckiej i okolic dotyczącą współpracy na stanowiskach: Koordynatora Menedżera Starszego Menedżera Jeśli jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną do ludzi, lubiącą wyzwania i chętną do rozwijania swoich umiejętności i kompetencji zgłoś swoją kandydaturę. Wynagrodzenie: - Koordynator od 200 zł do 1800 zł miesięcznie (przy założeniu ok. 2 godz. pracy dziennie lub 10 godz. tygodniowo) - Menedżer od 500 zł do 2500 zł miesięcznie (przy założeniu 3 do 4 godzin pracy dziennie - nie ma górnej granicy zarobkowej!!!) - Starszy Menedżer od 1600 zł do 3500 zł miesięcznie (przy założeniu 8 godzin dziennie - nie ma górnej granicy zarobkowej!!!) Możliwe są dwie formy współpracy: umowa zlecenie działalność gospodarcza wynagrodzenie co 3 tygodnie w raz z końcem katalogu Oferujemy: - Przygotowanie do pracy poprzez system bezpłatnych szkoleń stacjonarnych i internetowych (zakres uzależniony od pełnionej funkcji) - Podstawowe narzędzia i materiały potrzebne do pracy (bezpłatny pakiet) - Rozwinięcie umiejętności zdobytych do tej pory w Avon - Prywatną opiekę medyczną 24/dobę - Wsparcie Lidera Nadrzędnego, Dywizyjnego Menedżera Sprzedaży oraz Trenera Sprzedaży - Pracę w miłej atmosferze w prężnie rozwijającym się zespole - Pracę, która może być zarówno głównym źródłem utrzymania, jak i dodatkowym dochodem - Pracę w terminach i wymiarze godzin dostosowanych do Twoich możliwości (jeśli równocześnie pracujesz lub uczysz się) Bardzo proszę o zgłoszenia w formie e-maila na adres: nataliasiniarska@o2.pl lub telefonicznie 533909787 w celu ustalenia terminu spotkania rekrutacyjnego. Na spotkanie proszę o przygotowanie krótkiej charakterystyki swojej osoby, opisu dotychczasowych doświadczeń zawodowych (w przypadku uczniów i studentów aktywności pozaszkolnych). Chętnie też posłucham o Państwa potrzebach i możliwościach rozwojowych. Podczas spotkania z przyjemnością odpowiem na pytania. Zapraszamy, AVON Cosmetics Polska Sp, z o.o.

Kontakt:
tel. 533909787
nataliasiniarska@o2.pl

Oferta nr 192523 ważna od 06-01-2015
Praca w McDonald s- Dołącz do zespołu.
Restauracja McDonald s w Inowrocławiu zatrudni pracowników na stanowisko: Pracownik restauracji Z Naszej strony oferujemy : - umowę o pracę - elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego - pełen zakres szkoleń - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze - możliwość pracy w porze nocnej Do obowiązków przyszłych pracowników będzie należało: - bezpośredni kontakt z gośćmi restauracji, - praca na kasie fiskalnej, - praca przy przygotowywaniu posiłków, - prace porządkowe. Nasze oczekiwania: - dyspozycyjność - pełne zaangażowanie - odpowiedzialność i sumienność - umiejętność pracy w zespole - książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email rekrutacja219@gmail.com

Kontakt:
McDonald s Inowrocław tel.
rekrutacja219@gmail.com

Oferta nr 192511 ważna od 06-01-2015
zatrudnimy kierowców
Zatrudnimy kierowców do rozwozu pizzy z własnym samochodem .Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w pizzeri Da,grasso w Inowrocławiu ul Al.Niepodległości 68

Kontakt:
Inowrocław tel.


Oferta nr 192494 ważna od 06-01-2015
Zatrudnię pracownikow
Zatrudnię pracownikow do obieralni cebuli z możliwością ubezpieczenia praca cały rok

Kontakt:
tel. 665227198


Oferta nr 192476 ważna od 05-01-2015
Zatrudnie kucharke.
Zatrudnie pania do pracy w kuchni,praca w Inowroclawiu.

Kontakt:
inowrocław tel. 534847188


Oferta nr 192441 ważna od 05-01-2015
Praca dla Pań !!!
Praca w Klubach we Wrocławiu.Bardzo dobre zarobki, bardzo dobre warunki.Pełna dyskrecja. Więcej info pod nr. telefonu : 667738543

Kontakt:
Iwona Wrocław tel. 667738543


Oferta nr 192433 ważna od 05-01-2015
 Przyjmę na STAŻ osobę do 25 r.ż.
Firma handlowo-usługowa związana z branżą budowlaną przyjmie stażystę/kę. Zadania: prowadzenie biura, obsługa klienta, przygotowywanie ofert handlowych. Wymagania: wykształcenie średnie z maturą, biegła obsługa komputera, pogodne usposobienie. Aplikację zawierającą CV oraz list motywacyjny (z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych), proszę przesyłać na adres rekrutacja@invest-support.pl Uprzejmie informuję, iż skontaktuję się wyłącznie z wybranymi osobami.

Kontakt:
PZTiU Invest-Support Inowrocław tel.
rekrutacja@invest-support.pl

Oferta nr 192407 ważna od 05-01-2015
Zatrudnię pomoc kucharza
Restauracja Olimp w Galerii Solnej zatrudni pomoc kucharza. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca zmianowa w systemie 2/2. Cv prosimy składać na adres solna@olimprest.pl

Kontakt:
tel.
solna@olimprest.pl

Oferta nr 192406 ważna od 05-01-2015
Specjalista ds. Logistyki
Jeżeli posiadasz: bardzo dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej, odporność na stres i presję czasu Posiadasz prawo jazdy kat.B, a do pracy chcesz chodzić z przyjemnością? To znaczy, że jesteś osobą, której szukamy!

Kontakt:
Raczkowski Logistyka Inowrocław tel. 796876682
logistyka.inowroclaw@gmail.com

Oferta nr 192380 ważna od 05-01-2015
Praca od zaraz
Przyjmę do pracy PANIE.Praca w auto-myjni.Kontakt osobisty lub telefoniczny.Ul.Andrzeja 7 Inowrocław.

Kontakt:
Auto-myjnia Inowrocław tel. 504008952


Oferta nr 192377 ważna od 05-01-2015
Szukam Do Pracy Pilne!!!
Szukam dziewczyny do pracy w barze w Inowrocławiu. Pilne! Tel.696 100 492

Kontakt:
Inowroclaw tel. 696100492


Oferta nr 192371 ważna od 05-01-2015
DORADCA KLIENTA KRUSZWICA
Firma Finansowa zatrudni Doradcę Klienta, ktorego obowiązkiem będzie: *odwiedzanie Klienta w miejscu zamieszkania i odbieranie rat aktywnych pożyczek *udzielanie pożyczek aktywnym Klientom *pozyskiwanie Nowego Klienta WYMAGANIA: *zaświadczenie o niekaralności *własny samochod i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem ale nie jest wymagane*zaangażowanie i upór na osiąganie wyznaczonych celów operacyjnych OFERUJEMY: *umowa zlecenie *telefon służbowy *pakiet Klientow na start *pakiet bezpłatnych szkoleń *cotygodniowe wynagrodzenie * dodatkowa premia *

Kontakt:
KRUSZWICA tel.
praca.przedstawiciel@poczta.fm

Oferta nr 192351 ważna od 04-01-2015
Kierowca C+E
Poszukuję kierowcy z doświadczeniem na zestaw firanka. Praca na terenie kraju .Inowrocław i okolice.

Kontakt:
tel. 883 200 080


Oferta nr 192348 ważna od 04-01-2015
Praca kierowca C+E
Zatrudnie kierowce kat c+e.Praca na terenie kraju.

Kontakt:
Tomek Ostrowo tel. 694 957 297


Oferta nr 192347 ważna od 04-01-2015
PRACA W HOLANDII !!!
Poszukiwane osoby do pracy w Holandii przy zbiorze ogórka w szklarni. Gwarantowane dobre zarobki.(Mile widziane pary) Więcej informacji tel. nr. +48 538 046 037. Nie odpowiadam na sms-y.

Kontakt:
tel.


Oferta nr 192327 ważna od 04-01-2015
zatrudnimy do kuchni
zatrudnimy do kuchni ,pomoc kuchenną lub kucharkę-kucharza ,praca na dwie zmiany ,stabilne wynagrodzenie w systemie miesięcznym pełne zatrudnienie na umowę o pracę po spełnieniu kwalifikacji i przyuczeniu : wymagania pełna dyspozycyjność ,praca również w weekendy mile widziane doświadczenie CV proszę wysyłać na podany adres

Kontakt:
Inowrocław-Tupadły tel. 791-453-001
biuro@lawendowagospoda.pl

Oferta nr 192302 ważna od 04-01-2015
PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE!
KADRY I PŁACE,KSIĘGOWOŚĆ - SZKOLENIA! PODNIEŚ SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE,SKORZYSTAJ ZE SZKOLEŃ W ZAKRESIE KSIĘGOWOŚCI,KADR I PŁAC. PRACUJEMY NA PROGRAMACH:-SYMFONIA KADRY I PŁACE,SYMFONIA - FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ,SYMFONIA MAŁA KSIĘGOWOŚĆ,PŁATNIK,OPTIMA.CZAS TRWANIA SZKOLENIA 1 MIESIĄC.WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA MEN.CENA SZKOLENIA 350 ZŁ.SERDECZNIE ZAPRASZAMY!ZAPISY POD NR. 696 568 241.

Kontakt:
CENTRUM SZKOLENIA KSIĘGOWYCH INOWROCŁAW tel. 696 568 241


Oferta nr 192298 ważna od 04-01-2015
 Restauracja Saline 4* zatrudni kucharza
Restauracja Saline 4* w Inowrocławiu zatrudni kucharza zmianowego. Jeśli masz doświadczenie w gastronomii i pasję do gotowania zapewnimy Ci odpowiednie przeszkolenie.

Kontakt:
Restauracja Saline**** Inowrocław tel.
rekrutacja@saline.com.pl

Oferta nr 192276 ważna od 04-01-2015
mechanika samochodowego zatrudnie
Zatrudnie od zaraz mechanika samochodowego z doswiadczeniem do autoserwisu , wulkanizacji w inowroclawiu potrafiacego obslugiwac wywazarke, montazownice do kol.samodzielne stanowisko pracy, Znajacego sie na wymianie rozrzadow, dwumas itp, nie pijacego,

Kontakt:
inowroclaw tel. 793250996
luckywis@o2.pl

Oferta nr 192273 ważna od 04-01-2015
szwaczki zatrudnię
szwaczki zatrudnię, praca na akord, szycie tapicerki meblowej

Kontakt:
marcin inowrocław tel. 508484130


Oferta nr 192136 ważna od 02-01-2015
POŻYCZKI GOTÓWKOWE!!!
POŻYCZKI GOTÓWKOWE!!!! BRAK KASY!!!! Nic prostszego- pożyczki gotówkowe w domu klienta, wystarczy dowód osobisty bez zaświadczeń o zarobkach zaliczamy każdy dochód nie sprawdzamy w bik-u również dla osób z zajęciami komorniczymi. Przykładowe raty,300zł ratka 12,41, 500zł ratka16,10 , 1000 zł ratka 32,19,dla nowych klientów oferty nawet do 8000tyś.Zapraszam GWARANTUJEMY DYSKRECJE-BEZPŁATNY DOJAZD W OKOLICE INOWROCŁAWIA.Dojadę także w soboty i w niedzielę.TEL.666-062-391.

Kontakt:
EWELINA tel. 666062391


Oferta nr 192109 ważna od 02-01-2015
STAŻYSTA - Mechanik samochodowy
Przyjmę na staż Mechanika pojazdów samochodowych do pracy w Serwisie Samochodowym. Wymagane ukończenie szkoły kierunkowej oraz samodzielność w pracy. Oferty proszę kierować telefonicznie!

Kontakt:
Inowrocław tel. 696058025


Oferta nr 192068 ważna od 02-01-2015
Mechanik pojazdów samochodowych
Zatrudnię Mechanika pojazdów samochodowych od zaraz do pracy w Serwisie Samochodowym. Wymagane doświadczenie w branży - samodzielne stanowisko. Dobre warunki pracy i płacy.

Kontakt:
Inowrocław tel. 696058025


Oferta nr 192065 ważna od 02-01-2015
 Doradca Finansowy
Profi Credit - prężnie rozwijająca się firma udzielająca pożyczek na zasadach bankowych (NIE CHWILÓWKI) zatrudni osoby gotowe do odbycia szkolenia i podjęcia pracy jako Doradca Kredytowy. Oferujemy: - umowę zlecenie lub o współpracę, - bardzo wysokie stawki prowizyjne, - comiesięczne dodatkowe pieniężne nagrody motywujące, - szkolenie produktowe i marketingowe - jasny system wynagradzania, - brak odgórnie narzuconych "planów" do zrealizowania, - ciągłe wsparcie kadry kierowniczej, na każdym etapie pracy, - zaplecze marketingowe dedykowane każdemu doradcy, - możliwość pracy poza terenem biura i w niepełnym wymiarze godzin PRACA NIE MA CHARAKTERU PRZEDSTAWICIELSTWA HANDLOWEGO Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV

Kontakt:
Inowrocław.Mogilno, Strzelno,Kruszwica,Gniewkowo,Barcin tel.
rekrutacja.proficredit.ino@gmail.com

Oferta nr 192064 ważna od 02-01-2015
zatrudnimy ekektryka
Zatrudnimy elektryka/elektromontera.Praca w delegacji CV prosimy kierować na adres: praca@inelbud.pl

Kontakt:
PHU INELBUD inowrocław tel. 664 477 744


Oferta nr 192039 ważna od 02-01-2015
 DORADCĘ ds.Nieruchomości zatrudnimy
Miejsce pracy: Inowrocław Branża: Nieruchomości Opis stanowiska: Aktywne pozyskiwanie i tworzenie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości do bazy danych przez stałe monitorowanie Rynku Nieruchomości, Dbałość o profesjonalną obsługę Klientów Nabywających w zakresie wyszukiwania ofert według oczekiwań, preferencji i potrzeb, Prezentacja nieruchomości z nastawieniem na wyniki sprzedaży, pomoc przy kompleksowej obsłudze transakcji Dbanie o marketing pozyskanych nieruchomości przez eksponowanie zalet nieruchomości i ekspozycja zdjęć w galerii nieruchomości, Analizowanie potrzeb Klientów przez utrzymywanie systematycznego kontaktu, dbałość o pozytywny wizerunek Firmy Wymagania: Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne Wysoka kultura osobista, miła aparycja Samodyscyplina i samodzielność, Skuteczność i kreatywność w działaniu, determinacja w realizacji celów Preferowany wiek od +25 ~ bez ograniczeń Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów Wykształcenie co najmniej średnie; Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Umiejętność planowania i organizacji pracy Uczciwość Zdecydowana postawa – nastawiona na „sukces”, sprecyzowane marzenia i potrzeba ich realizacji Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód Oferujemy: Ciekawą pracę w przodującej Firmie na Inowrocławskim Rynku Nieruchomości, w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym dla najlepszych), umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza, również możliwy staż Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w ramach czytelnego systemu prowizyjnego, W pełni wyposażone miejsce pracy w komputer, urządzenia biurowe, służbowy telefon komórkowy (rozmowy bez limitu połączeń), Dostęp do bazy danych i programu ofertowego poprzez wewnętrzną sieć internetową, Wysoki standard pracy oraz przyjazna atmosfera w zespole, Szkolenia, stałe wsparcie Dołącz do Zespołu – Zapraszamy ! Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres praca@westhaus.com.pl

Kontakt:
WESTHAUS NIERUCHOMOŚCI Inowrocław tel. Inowrocław, ul.Królowej Jadwigi 14
praca@westhaus.com.pl

Oferta nr 192022 ważna od 01-01-2015
Zatrudnię Pracownika na Parking 24h
Zatrudnię Pana w wieku 50-60 lat na Parking 24h w Inowrocławiu. CV proszę kierować na email : z.adrian.95@gmail.com

Kontakt:
Inowrocław tel.
z.adrian.95@gmail.com

Oferta nr 191879 ważna od 30-12-2014
 Praca dla spawaczy 141
Firma Glowo Polska sp. z o.o. poszukuje spawaczy rur 141 do pracy w Finlandii. Wymagane aktualne certyfikaty spawalnicze oraz doświadczenie. Wpis podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 3227

Kontakt:
GLOWO POLSKA SP. Z O.O. tel. 532616418
biuro@glowo.net

Oferta nr 191846 ważna od 30-12-2014
Sprzedawca - obsługa klienta
Praca w sklepie odzieżowym z ofertą dla kobiet.Wymagania : doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.Nastawienie na realizację celów sprzedażowych, znajomość branży, umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem oraz umiejętność pracy w zespole.Praca w godzinach 10:18, soboty i niedziele handlowe.Proszę przesyłać CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres mail.

Kontakt:
tel.
obslugaklientaino@interia.pl

Oferta nr 191836 ważna od 30-12-2014
 PRACA W AVON
Szukam osób, które chciałyby podjąć współpracę z firmą Avon. :) Praca polega na sprzedaży kosmetyków swoim znajomym i rodzinie, oprócz pieniążków osoby z nami współpracujące mają możliwość tańszych zakupów dla siebie, otrzymania materiałów szkoleniowych oraz kosmetyków do demonstracji. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany proszę o kontakt, z miłą chęcią opowiem więcej o pracy. :)

Kontakt:
Justyna Pawlak Strzelno/Mogilno/Trzemeszno/Inowrocław tel. 725 063 996
justyna1991@onet.eu

Oferta nr 191750 ważna od 29-12-2014

Portal Ino-online.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ogłoszenia nie są weryfikowane.
Jeżeli znalazłeś błąd, podano Twoje dane kontaktowe - napisz e-mail z numerem ogłoszenia: portal@ino-online.plďťż
      redakcja   |   reklama   |   nasz portal