Ada Sułek zdobyła srebro w Belgradzie. W 2016 roku startowała w Inowrocławiu

Inowrocław - Ada Sułek zdobyła srebro w Belgradzie. W 2016 roku startowała w Inowrocławiu
Zawody lekkoatletyczne w Inowrocławiu w maju 2016 r. Z numerem 881 Ada Sułek. | fot. archiwum Ino.online
Na zakończonych w niedzielę Halowych Lekkoatletycznych Mistrzostwach Świata w Belgradzie reprezentacja Polski wywalczyła dwa medale. Srebrny krążek w pięcioboju zdobyła Ada Sułek. W naszym archiwum znaleźliśmy zdjęcia z jej występu w Inowrocławiu.

Pozostało jeszcze 83% tekstu…

Ten tekst możesz przeczytać w całości. Dołącz do nas już teraz! Tylko 9,99 zł miesięcznie. Wykup dostęp. Sprawdź, co zyskasz. Zaloguj się jeżeli posiadasz już subskrypcję lub załóż nowe konto. To zajmie chwilę.
Srebrny medal pochodzącej Bydgoszczy lekkoatletki najcenniejszy krążek zdobyty przez polskich reprezentantów zakończonych właśnie mistrzostwach stolicy Serbii. Ostatniego zmagań brąz zdobyła ponadto polska sztafeta kobiet 4x400 . kolei pochodzący Inowrocławia Norbert Kobielski skoku wzwyż wywalczył . miejsce. Sułek, niegdyś zawodniczka Zawiszy Bydgoszcz, aktualnie Lublin, zaliczyła świetny występ pięcioboju bijąc równocześnie rekord Polski. zmaganiach biegu przez płotki, skoku wzwyż, pchnięciu kulą, skoku biegu uzyskała wynik punktów, który dał srebro. Adę Sułek mogliśmy podziwiać Inowrocławiu Mistrzostwach województwa kujawsko-pomorskiego juniorów juniorów młodszych lekkiej atletyce. Impreza odbyła się stadionie Wierzbińskiego.