W  I  T  A  M  Y


Najpopularniejsze medium w Inowrocławiu i regionie

Każdego dnia około 18 tysięcy osób, atrakcyjnych dla reklamodawców, odwiedza nasze strony, generując ponad 25 tysięcy wyświetleń strony głównej. Oto powody, dla których nie musimy się wstydzić naszych statystyk:

145 tysięcy - unikalnych użytkowników w skali miesiąca
660 tysięcy - wejść w skali miesiąca (dane z 2016 r. wg Google Analytics - poniżej wykres)
2,4 miliona - odsłon stron w skali miesiąca (dane z 2016 r. wg Google Analytics)
W jaki sposób się zareklamować?

Reklama w największym medium internetowym w regionie musi się opłacać i zapewniamy - naprawdę się opłaca. To Państwo decydują o wyglądzie i przebiegu kampanii reklamowej i - co najważniejsze - jej kosztach. Efekty reklamy w naszym portalu mogą być naprawdę zaskakujące. Potwierdzić może to ponad setka Klientów, którzy w ciągu ostatnich dziesięciu lat zaufali naszej marce.

Oferujemy produkty reklamowe zgodnie z najnowszymi trendami w Internecie - to pięć podstawowych banerów o zróżnicowanych rozmiarach i zlokalizowanych w różnych miejscach strony głównej i innych stron. Dzięki temu nasz portal nie staje się wyłącznie "reklamówką", lecz przejrzystym i szybkim serwisem informacyjno-rozrywkowym, w którym reklamy nie stanowią tylko dodatku, ale są zauważalnym i efektownym elementem interakcji z czytelnikiem. Reklama, aby mogła być skuteczna, musi być dobrze wykonana i zaskakująca. Dbamy więc o staranne przygotowanie banerów reklamowych zgodnie z sugestiami Klienta, choć przyjmujemy także reklamy zlecone, wykonane zgodnie z naszymi zaleceniami (m.in. rozmiar i wielkość). Za treść reklam i ogłoszeń odpowiada zleceniodawca.


ďťż
      redakcja   |   reklama   |   nasz portal